Блог Алекса: Відкриють кордони ЄС – уїду, бо жити по-новому хочуть не всі

обвал гривніВЕСЕЛІ БРАТЕ ЧАСИ НАСТАЛИ ! Важким видався 2014 рік. І ще далеко не є його кінець. Всі самі кращі сподівання плани, дії та вчинки були марними. Революція гідності революція змін, так ну і що ? Ці події ще більше загострили увагу над нашим світоглядом та псевдо патріотизмом нашого так званого куЧвміського «бомонду».

Я часто повторюсь що революція змінила нас, але не їх. Вже не так пече тема розстрілів на майдані як пече ота безкарність та беззаконність. Були якісь спроби нової влади показати рух в розслідуванні у покаранні винуватців, але ці спроби залишились, спробами та окозамилюванні – хохли схавають. І хохли на фоні патріотизму та інших складних та переломних подій які точно увійдуть в історію – схавали. А складні переломні часи наступили з початком анексії Криму. Ми всі пам’ятаємо зеленіх вЄжлЄвих чЄловЄчків під незмінним керуванням ПНХ, які так по доброму та щиро віджимали КримЇх. Будемо відверті, більшість кримчан марили ідеями РуСССКаГа мІра, в якому опинилися і так думаю на завжди.

Тема Криму мене не уже не турбує, але це був ласий шмат, та зміцнення внутрішньої політики Кремля. Саме більше в тій ситуації потішало стурбованість світу, що до наших подій. Задумайтесь, кому треба чужі проблеми? Лише нам! От так на ідеях зародилась потужна течії волонтерства, яка практично перебрала на себе обов’язки що до забезпечення та і мабуть формування нашого українського війська, в той час коли державні висослужбовці, канцелярські щурі, та інші володарі мерседесів та айфвонів розгодувала бюрократичні качелі. Незалежність нам легко дісталася. Але і з нашим менталітетом, жадністю, не освіченістю, ми її втрачаємо… ми її втратимо, нам буде стидно перед дітьми та внуками, маховик розкручений його довго розкручували, як із їхньої сторони так і з нашої. Всі помічали яке затишшя перед виборами?

І сепаратисти не так бунтують і долар москаль бо не скаже… Таке враження що масовий зговір, що здача інтересів та територіальної цілісності, суверенітету іде із самого верху. Правда, ППО? Жити По-Новому будемо ми, але мабуть не ви, із вашою вседозволеність та безкарністю. Богами себе відчули ?…. Колись і на Олімпі були Боги… НЕ буде порядку у Києві не буде порядку і на сході! НЕ буде порядку і в державі! Майдану 3,0 мабуть не буде, а якщо буде триватиме не більше тижня, але змінить уже вас.

Санкції Іскандерів не бояться – це всі зрозуміли. Не довго музика та грала не всі баяни ми порвали… Як ворогу виграти війну? Якщо не виходить технічно за воєнними правилами, притаманною російської підлістю – можна економічно, за допомогою прокремлівських агентів, чиї імена нам відомі. Перед зимою ідеальний час ідеальна можливість. Патріотизм уйде якщо постане питання що їсти завтра – мОСКВА ж це знає! Гарно кричать наші «чесні українські ЗМІ» про обвал Рубля, чому ж мовчать про ще Гривня що до Рубля теж обвалилася? Гонтарєва, ви хто така? За що ви так нас і гривню? Ми вірною дорогою ідемо в Європу, тільки якою частиною України і коли ми будемо там? Що нам дали амбітні ідеї про Асоціацію? Вдумайтесь? Сподіваюсь одне, відкриють кордони із ЄС і поїду на заробітки, на гривню не проживеш, всій  армії не допоможеш..

Алекс Pro

Від ЗС: це блоговий запис члена здолбунівської скайп-спільноти (чату Здолбунова). ЗС може не поділяти висловлені у ньому думки, але розміщує допис на розсуд читачів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети