Благоустрій для клоунів

Літо – пора відпочинку, розваг та відчуття свободи. Вже традиційно у наше невеличке місто приїжджають із гастролями циркові колективи із благими намірами – повеселити народ і трошки підзаробити. Тільки от в який спосіб це робиться..:

цирк спам

Координатор «Волонтерського Руху Здолбунівщини» надіслав листа у міську раду наступного змісту: «Доброго дня! Тривалий час громадське об’єднання «Волонтерський Рух Здолбунівщини» бореться із самовільною поклейкою реклами. За цей час ми вже відчули підтримку місцевого відділення поліції, однак досі не бачимо активної позиції міської ради і кожного з її членів, як таких же свідомих громадян міста щодо запобігання порушенню правил благоустрою.

 Тому запрошуємо міську владу продемонструвати свою позицію щодо цього, як проведенням широкої роз’яснювальної роботи із мешканцями міста, так і щоденним власним прикладом із широким висвітленням в ЗМІ. Так щороку до нашого міста приїздять різні циркові колективи, які отримують дозволи на розміщення своїх «шапіто» на території міста і не всі з них проводять якісну і дозволену рекламну кампанію.

На вулицях міста поклеєні грубим шаром клею оголошення на стовпах, будівлях, цим вони псують враження  про сам цирк, про місто та міську владу, а щодо циркових колективів, які свідомо ДО початку вистав порушують вами ж затверджені правила благоустрою прохання застосовувати адміністративні санкції та не допускати такі колективи у Здолбунів в подальшому.»

Пов’язане це було із надзвичайною кількістю реклами цирку у місті. Як пише Вікіпедія : «Стовп — розповсюджений архітектурний елемент вертикальної форми; тримальна частина опорної конструкції будинків і споруд; назва вежі, вертикально витягнутого будинку (наприклад, стовпуватий храм). Різновид стовпа — колона. Стовпи бувають дерев’яні, кам’яні, металеві.». Чомусь в Україні це ще й місце для реклами.

Відповідь не змусила себе довго чекати:

лист СПАМ

Приємно, коли тобі дякують, добре що визнають зазначений факт мав місце. Однак,…сьогодні 05.07.2016р. і на усіх стовпах Здолбунова вже почали з’являтися афіші нових циркачів. Поки що у прийнятних переносних формах, які легко демонтуються, але ми слідкуємо чи не буде рекламна компанія цього шапіто “агресивною”  До речі, а для чого було розміщувати цирк на волейбольних майданчиках??

цирк Здолбунів (1) цирк Здолбунів (2)

Питання не в тому, що так принципово читати рекламу в спеціально відведених місцях або онлайн (як це давно роблять західні сусіди), а в тому, щоб дотримуватись законів, які були ж для чогось встановлені!

Це цікавить не лише журналістів ЗС, волонтерський рух, а й мешканців міста:

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети