Благодійний забіг на 1 вересня у Здолбунові

Благодійний забіг до Дня знань – захід, основною метою якого є збір коштів на лікування тяжкохворих дітей зі Здолбунівського району Рівненської області.
Основними концептуальними засадами цього заходу є:
1) поширення серед молоді ідеї небайдужості, необхідності допомагати тим, хто опинився у складних життєвих обставинах
2) поширення серед молоді ідея здорового способу життя, популяризація оздоровчої фізкультури
Організатори заходу: Здолбунівський клуб любителів бігу, Rivne Running Club, Товариство Червоного Хреста в Україні.
Спонсори заходу: ТОВ “Скломайстер”, ТОВ “Острозький завод мінеральної води”
Місце проведення: Площа Героїв Майдану, місто Здолбунів Здолбунівського району Рівненської області.
Дата: 01 вересня 2018 року
Початок реєстрації 17.00, старт – 18.00.
Маршрут: Площа Героїв Майдану (біля БКЦ) – вул. Фабрична – вул. Незалежності – вул. Гетьмана Полуботка – вул. Грушевського – Площа Героїв Майдану
Дистанція: 1 кілометр.
Вартість реєстрації для дорослих учасників – 70 грн.
Для студентів – 50 грн.
Для дітей до 18 років – участь безкоштовна
Учасники, що відносяться до вікової категорії до 18 років та особи які не братимуть участь у забігові (глядачі), за бажанням, зможуть зробити благодіійний внесок на будь-яку суму, або не робити жодного – на власний розсуд. Для цього в пунктах реєстрації будуть розміщені скриньки від Товариства Червоного Хреста України.
Кошти будуть збиратися для лікування:
  1. Якубця Дмитра Ярославовича 2001 року народження, учня Здолбунівської гімназії . У хлопчика діагностовано хронічний гломерулонефрит та полікістоз нирок. Окрім того, потребується операція по пересадці нирок.
  2. Цицика Арсена Олександровича 2006 р. н. з с. Богдашів. Діагноз: гісциоцитоз Х з клітин Лангерганса супутній діагноз бульоз та кісти в легенях, грибок легень. Арсен перебуває на лікуванні з липня минулого року.
Всі зібрані кошти, невідкладно, на місці події будуть перераховані, поділені навпіл та передані сім’ям дітей, на лікування яких вони власне збирались. Вказані дії будуть проводитись в присутності свідків та журналістів, а також будуть фіксуватись шляхом складення акту прийому-передачі. Співорганізатором, відповідальним за описану вище процедуру є Товариство Червоного Хреста в Україні.
За інформацією надісланою на пошту ЗС від ЗКЛБ


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети