Благодійні кошти для воїнів АТО тепер можуть збирати не всі

ПКМУ по волонтерам13 липня ц.р. відбулося засідання президії та координаційного штабу при Здолбунівській районній раді.

 Члени президії погодили порядок денний та проекти рішень з шістнадцяти питань, які виносяться на розгляд чергової п’ятдесят третьої сесії районної ради.
Під час засідання координаційного штабу голова районної ради Василь Тимощук детально ознайомив присутніх з Порядком здійснення публічного збору благодійних пожертв для забезпечення бойової, мобілізаційної готовності, боєздатності та функціонування Збройних Сил України, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2015 р. № 45.
Відповідно до вказаної постанови Публічний збір благодійних пожертв може здійснюватися:
• особами, які здійснюють публічний збір благодійних пожертв від імені благодійної організації або на користь благодійної організації від власного імені (через благодійні організації);
• особами, які здійснюють публічний збір благодійних пожертв від імені або на користь Міноборони;
• уповноваженими посадовими особами Міноборони з використанням засобів масової інформації.
Особи, які здійснюють публічний збір благодійних пожертв від імені благодійної організації, діють на підставі нотаріально посвідченої довіреності керівника благодійної організації.
З метою приведення рішень президії районної ради до вимог чинного законодавства було внесено зміни в рішення президії районної ради від 20 червня 2014 року №29 «Про звернення президії Здолбунівської районної ради до мешканців району з приводу збору коштів на потреби солдатів-земляків».Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети