Благодійна хіп-хоп вечірка у м. Дубно

афіша репГоворять, що місто Дубно  – місце такого напряму в музиці як рок. Це твердження не є помилковим, адже саме у Дубно кожного року проводиться рок-фестиваль «Тарас Бульба». Проте скільки на світі людей, стільки талантів. І у цьому осередку рок-музики впевненими кроками розвивається і реп-культура.

Так, 9 червня у Дубнівському БК пройшла Благодійна хіп-хоп-вечірка з метою допомогти 5-річному хлопчику купити слухові апарати.

Перед вечіркою я підійшла до учасників і поставила декілька запитань, от що з цього вийшло.

Ulusius (м. Кременець)

– Як це бути людиною, яка своїм голосом робить доброчинну справу?
– Поки що не знаю,буду бачити, якшо люди сприймуть все те, що буде мною зачитано, і залишаться до кінця виступу, то можна буде з гордістю сказати – зробив добру справу!=)

– Але цього разу, окрім задоволення слухачів, Ви та Ваша команда матеріально допомагаєте  закупівлі дитині слухових апаратів. Що ше очікуєте від  цієї вечірки?
– Як на мене допомога дитині – це само по собі приємно, і це головна мета вечірки, але я не хочу, щоб люди, які прийдуть нас слухати, після вечірки казали, що не було що там робити. Тому намагатимусь викластись на повну, так би мовити, «прокачати зал».

Jannet (м. Рівне)

– Як Ви почали свою кар’єру?
Кар’єра – це голосно сказано. Взагалі я співаю з дитинства, але репом почала захоплюватися не так давно – 1,5 роки тому, коли друзі покликали в свою групу. А зараз мене реально накрило цією хвилею, й от я сама пишу та читаю.

– Чого Ви чекаєте від виступу?
– Хочеться гарно виступити й отримати море позитиву.

– А що для Вас головне у цьому вечорі: задоволення слухачів чи допомога дитині?
– Важко відповісти. Адже ми зібрались заради того, щоб допомогти. Але який же буде від цього ефект, якщо люди будуть не задоволені.

TIM – LEE (Дубно), огранізатор.

– Як виникла така ідея проведення цієї благодійної вечірки?
– Все почалося з того, що одного разу я записав 2 спільних трека з Wessels. Після того, як ми виступили в Рівному, Віталік(Wessels) сказав, що потрібно зробити щось таке і в Дубно. Потім в один день він домовився з директором нашого Будинку культури про місце та час проведення вечірки. Ми ж, у свою чергу, почали все це організовувати та шукати реп-виконавців. Наша вечірка організована все-таки для того, щоб допомогти маленькому хлопчику. Другим завданням у нас було розвинути реп-культуру в нашому місті, щоб знали, що є така культура як хіп-хоп та є люди, які цим займаються.

– Чого Ви чекаєте від цієї вечірки?
– Разом з усіма учасниками гарно виступити та весело провести час. Хочеться зацікавити людей та молодь нашого міста, щоб слухали таку музику та поважали нас.

– Які у Вас зараз емоції та почуття?
– Чесно сказати –боюсь, ніде так не боявся виступати як в Дубно. Адже це моє рідне місто і сюди прийдуть мої знайомі, на цю вечірку прийде навіть моя мама.

Для усіх мешканців та гостей міста виступило 11 учасників з Дубно, Рівного та Кременця. Окрім реп–виконавців, на концерті були присутні танцівники хіп-хопу: Чупляк Саша, та Воєвода Вадім, а також бітбоксер Шумілін Саша (м. Кременець), якого я не залишила без уваги, але вже після концерту, отже:

– Як Вам ідея вечірки і саме проведення її?
– Ідея нормальна, хоч я сам не любитель хіп-хопу, але мені сподобалось! Проведеня не дуже, більшість виконавців – аматори, мало було сказано про хлопчика, але в загальному атмосфера була класною.

– Якщо Вам не до душі хіп-хоп, чому ж все-таки наважились поїхати? Що спонукало їхати?
– От так наважився, я ніколи не любив хіп-хоп чи реп, я був закритий в собі: слухав лише рок і ще раз рок, а тепер я слухаю все й сприймаю також все. Вирішив спробувати себе на таких вечірках, до того ж хотілося допомогти хлопчику.

Rivera (Дубно).

– Як мені відомо, це Ваш дебют на сцені. Чи сподобалось Вам?
Так, справді, це перший мій концерт!..І насправді виступати було дуже страшно, проте мене підтримала публіка, за це я й дякую їй. Мені дуже сподобалось виступати та дарувати певні емоції під час виступу іншим людям. Також важливу роль відіграло те, що ми виступали для того, аби помогти маленькому Давидові, і це потішило кожного, адже допомога є важливою рисою у людині.

І на завершення, як годиться – поспілкувалася з ще одним організатором, а саме
Wessels.

– Вам як організатору все сподобалось? Пройшло, як Ви собі планували?
– Так, мені сподобалося все! Виступили також усі чудово та подарували хороший настрій.

– Чи будете Ви організовувати ще такі вечірки у себе в місті?
– Так, планую провести й також  благодійну. Думаю десь у серпні організувати реп-битву.

За Благодійну хіп-хоп-вечірку було зібрано понад тисячу гривень, які зразу ж на сцені були передані вдячним батькам. Звичайно, цієї суми не вистачить на таку дорогу покупку дитині, проте це яскравий приклад того, що люди не байдужі до чужого горя і, якби там не було, все-таки допомагають що є сили.

aDZB_Roo0ko

Євгенія Шкільна, громадський журналіст,
учасник проекту “Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах”Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети