Благодійна естафета із крижаною водою успішно йде Здолбунівщиною

Багато здолбунівчан вже долучилися до естафети, яка з легкої руки проекту  #icebucketchallenge перетворились на українську версію допомоги учасникам АТО (здебільшого). Ось Олександр Гомон передає естафету голові Здолбунівської РДА Олександру Бухало.

Микола Орлов (керівник громадської організації ЗЕОН) долучився до акції і пожертвував на РОБФ “Любіть Україну” для медичних потреб (комплектування аптечок чи привезення обладнання у лікарні).

Це прийняв естафету Сергій Кондрачук (головний редактор районної газети Нове життя) і виконав загартовуючий обряд обливання на джерелі і пожертвував на ремонт БТРа, яким займаються здолбунівські майстри.

Це прийняв естафету Михайло Корилкевич (пам’ятаєте, працював у нас у Здолбунові заступником голови Здолбунівської РДА) від здолбунівчан і пожертвував на медичні потреби для хлопців після АТО.

Громадський активіст Анатолій Бондарчук пожертвував свої кошти теж на потреби бійців АТО і єдиний до речі, хто приклав скан чеку про перерахування коштів (решта, можливо робили це готівкою)

Ви теж приймали участь в естафеті і жертвували кошти на благодійність? Надсилайте посилання на ваше відео і ми його розмістимо!

Пішли записи. Оновлення 11.40

Дмитро Галій (керівник НГО “Екстрім”), сам ще не до кінця видужав, але вже підтримав естафету і теж передає кошти РОБФ “Любіть Україну” на гуманітарну допомогу для наших лікарень, де будуть лікуватись хлопці з АТО. Ось до речі реквізити, хто хоче долучитися. Кошти всі обліковуються і є можливість бачити від кого і що надійшло. Спробуємо наступний раз опублікувати фактичні дані про надходження.

Призначення платежу:«Добровільна фінансова благодійна пожертва для доставки гуманітарного вантажу медичним закладам Рівненської області».

Реквізити: Рівненський Обласний Благодійний Фонд «Любіть Україну»

ЄДРПО 38043496  Р/Р 26004000110988   в філії АТ «Укрексімбанк» м. Рівне МФО 333539

Хто бажає пожертвувати на цілі бійців АТО у інший спосіб-можуть звернутись до штабу у м.Здолбунів вул.Незалежності, 11 (будівля Укрцемремонту)

Оновлено 17.10

Олександр Бондарець, депутат Здолбунівської районної ради, кошти жертвує батальйону “Січ” і передає естафету в т.ч одному із депутатів Здолбунівської міської ради

Андрій Орлов, учень ЗОШ№1, неповнолітній, сам коштів не заробляє, тому свій внесок оцінює волонтерською працею у суботу  06 вересня, розфарбовуючи майданчик у гідропарку Здолбунова

Ще брава трійка на джерелі святого Миколая обливається і економить воду:). Це Романуха Влад – Укрцемремонт, Дацюк Олег – депутат Здолбунівської райради і третій поки що не впізнаний друг. Відео за цим посиланням, прінт скрін перед вами. Жертвують бійцям в зоні АТО. Суми і скриньки не вказали, але знаючи хлопців думається внесок буде значний.

дацюк_романухаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети