Бізнесмени-депутати і представник ОПЗЖ опонують приходу Вереса у Здолбунів

Триває засідання  постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього середовища Здолбунівської міської ради.

Гендиректор ФК Верес презентував бачення “заходження” команди у Здолбунів. Питання у виділенні 1,9 га земельної ділянки в оренду, де будуть збудовані футбольні поля і тренувальна база.

Ще відучора виокремилася група депутатів, які опонують до цієї ініціативи футболістів. Це депутати-бізнесмени з Батьківщини та сьогодні до них приєднався депутат -священник з ОПЗЖ. Це нормально, коли у депутатів є своя позиція, добре коли вона ще є і аргументованою. На пряме запитання про причини не підтримки винесення питання по землі на сесію відповіді прозвучали так:

Максим Голуб (Батьківщина) – хочу щоб земля зберіглася за ДЮСШ. На що міський голова зауважив, що мова йде про ВІЛЬНУ земельну ділянку. Максим Павлович сказав що цого переконувати не потрібно і з часом громада зможе і цю землю самостійно впорядкувати. Позиція депутата від ОПЗЖ Юрія  Шевчука – не вірю, що згодом команда не перепродасть то все чи збудує щось не те (не дослівно, головне нам здалося в слові не вірю). Так, такі побоювання є не лише у цього депутата, вони лунають в кулуарах, наводяться приклади Рівного та схем із забудовникамив обласному центрі в т.ч рекреаційних зонах.

В результаті комісія проголосувала наступним чином – ЗА винесення питання  1,9 га землі на аукціон – 4, проти -2, утримався -1. таким чином питання буде винесене, однак рекомендація комісії буде – “на розгляд депутатського корпусу ради”.

Міський голова Владислав Сухляк нагадав присутнім що вперше відбувається публічно, а не кулуарно зустріч із потенційним інвестором, трансляції і вчора і сьогодні є доступні для перегляду всім бажаючим.

Від себе додамо, що список потенційних інвесторів, забудовників, не говорячи вже про команду з іменем є дуже коротким і всіх можна порахувати на пальцях однієї руки за роки існування міста в новітній історії.

І будівництво завжди було центром економічної активності. І не всі інвестиції можна виміряти лише грошима сьогодні. Капіталізація місця розташування команди потенційного учасника УПЛ з часом може бути значною.

Нагадаємо, сесія запланована на 31 березня, а робоча група із опрацювання співпраці із ФК Верес продовжить роботу 22.03.21Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети