Бізнес колишнього голови Здолбунівської РДА знову на території району

Пам’ятаєте був такий одіозний регіонал Віталій Шуль, який очолював Здолбунівську РДА? Багато прийшлося на його голову в час великих перемін, але ЗС писав не лише про це, а й розгадку цікавого ребуса бізнесу і бізнес дружби:

Голова Здолбунівської адміністрації В.Шуль та його рецепт бізнес-дружби

Після втечі із району, його неодноразово бачили із колишніми регіоналами в місті та і на самому дні міста теж. Щось досі тягне до Здолбунова?

Як виявилось – так!

Нова фірма ТОВ ОЛЕНВІТ, можемо припустити, знаючи схильність засновника до кросвордів з іменами родичів, то і ця назва складається із імен дружини ОЛЕНа і власне його ВІТалія :)

Протягом року дуже активно почала проявляти себе на тендерах де замовниками є підрозділи і структури обласної влада і відповідно об’єкти обласного штибу, в т.ч інтернати у Здолбунові та Урвенні, а також нові амбулаторії, які швидкими темпами будують по Рівненщині.

Зазвичай бізнес клімат визначається кольором влади, яка нині актуальна, тут або щось пішло не так, або щось із кольорами не те.

В будь-якому випадку мова не про якісь порушення у бізнесі фірми, а у просто появі бізнесу у пристойних масштабах при статутному капіталі у 1000 грн., від одіозного екс очільника району та ще й із замовленнями від владних структур обласного рівня. Впевнені у чистій конкурентній боротьбі здобуті.  В т.ч із згаданими у нашому розслідуванні фірмами.

Деталі виграних тендерів:

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-10-08-001747-c

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-07-06-000425-a

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-10-22-001547-b

http://acm-ua.org/poshuk.php?poshuk=%2042142186&fbclid=IwAR1bOOtnex7U_VBYLRkQLeaoLdBZ3HAcrOtRZO-dHIpt2USJtmmSMRvY_e4

Бізнес іншого одіозного регіонала на теплі і теплопостачанні теж непогано процвітає в районі і земельні ділянки у “гектаросадоводів Шуля” теж ніхто не забрав…Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети