Бюджетна комісія Здолбунівської районної ради підтримала співфінансування громадського проекту

Сьогодні члени бюджетної комісії погодили виділити кошти у розмірі близько 123 тис. грн. (60 % співфінансування) для створення молодіжного простору з «ІНкімнатою» для дітей з особливими потребами на базі Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва.
Цей проєкт – один з переможців у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад на 2020 рік за напрямком «Організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню». Загальна вартість проєкту становить 204 тис. грн. Згідно умов конкурсу фінансування відбувається у розрізі 60 % на 40%, де близько 60 % – кошти районного бюджету – 123 тис. грн., а близько 40% – фінансування проєкту з обласного бюджету – 81 тис. грн.
Співорганізатори проєкту – Здолбунівська районна бібліотека для дітей та юнацтва, громадська молодіжна організація «Християнська спілка молоді (УМСА) Здолбунова», громадська організація «Батьків дітей з інвалідністю «Джерело життя», громадська організація «АЦРМ «ЗЕОН», Здолбунівська районна державна адміністрація, Здолбунівський районний центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді.
Це чудова ідея інтегрувати діток з особливими потребами в сучасне суспільство. Вони перебуватимуть разом з іншими дітьми, вчитимуться комунікувати, співіснувати, розвиватися разом, інтелектуально самовдосконалюватися – повідомляє Здолбунівська районна рада.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети