Більярд, пиво, час єднатись – політична реклама у Здолбунові

політичний спам у Здолбунові (5)Не залежно від того чия партія ВАС висунула, яке ваше прізвище і хто допомагає ВАМ здійснювати свою передвиборчу кампанію, ЗС нагадує, що буде активно слідкувати як написане на вашій поліграфії співвідноситься із діями. Клейте собі на лоба свою рекламу, на двері свого штабу, на вікна своїх приватних будинків, на скло своїх авто, роздавайте у руки, кричіть з мегафонів, брешіть з телевізорів, але не псуйте наше майно-майно громади, не перетворюйте місто на вітрину із політичним сміттям. Почитайте, що таке правила благоустрою і реклама у встановлених місцях. Інакше будете мати безкоштовну рекламу від ЗС.

Ми навіть не апелюємо вже до Здолбунівської міської ради, комунальних підприємств і міліції. Ми знаємо, що вони САМОСТІЙНО не спроможні виконувати свої прямі повноваження у сфері дотримання правил благоустрою міста. Як кажуть люди: Гондурасія зраділа коли дізнались, що в світі десь є ще Україна :(

Фото ЗС і Олег ДАцюк

спамери БПП політичний спам у Здолбунові (4) політичний спам у Здолбунові (3) політичний спам у Здолбунові (2) політичний спам у Здолбунові (1)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети