Більше селян зможуть отримати державну допомогу

Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому законопроект №1350 «Про внесення змін до статті 7 закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям» щодо соціального захисту сімей, члени яких мають у власності чи володінні земельні ділянки». Автором і розробником законопроекту є нардеп від Рівненщини Юрій Вознюк. З трибуни Верховної ради він переконав колег у необхідності прийняття цього рішення. В результаті -255 “за”.

– В Україні є малозабезпечені сім`ї, які володіють земельною ділянкою 0,6 га і більше і через не можуть отримувати соціальну допомогу від держави, – пояснює Юрій Вознюк. – Сьогоднішній день у парламенті можна назвати днем доброї волі. Ми підтримали дитячо-юнацький спорт, ми підтримали шахтарів, ми зменшили ставку податку на заробітну плату для певної верстви населення. Цим законом пропонується зробити ще одну хорошу справу. У нас є малозабезпечені сім’ї, сім’ї селян, у володінні яких є земельні ділянки 0,6 га і більше. На жаль, такі сім’ї згідно з чинним законодавством не можуть отримати соціальну допомогу від держави. У нинішній час це – ганебно. Нам потрібно внести цю поправку. Про що вона говорить? Про те, що малозабезпечена сім’я, яка подала декларацію про доходи, чим довела, що є малозабезпеченою, має право отримати державну соціальну допомогу. Прошу, давайте поставимо жирну крапку в наших сьогоднішніх хороших справах, чим підтримаємо малозабезпечених селян.

Закон, який прийняли сьогодні народні депутати, виключає абзац четвертий частини першої статті 7 закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям» відповідно до якого, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім`ям не призначається у випадку, якщо у власності чи володінні малозабезпеченої сім`ї (крім сімей, що складаються лише з дітей та осіб, які досягли 65-річного віку або є інвалідами I та II групи, та сімей, в яких є діти-інваліди) є земельна ділянка площею понад 0,6 га, крім випадків, коли така земельна ділянка з незалежних від сім`ї причин не приносить дохід.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети