Більше години на одне питання знадобилось депутатам міськради

22.05.2017 року відбулась 16-та сесія Здолбунівської міської ради.   Депутати затвердили плани детального планування багатоквартирних забудов на території земельної ділянки по вулиці Фестивальній та території обмеженої вулицями Лесі Українки – 2 Лютого – Квітнева, а також території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Грушевського, 10 міста Здолбунова. Замість запланованих 20 хвилин розгляд одного питання зайняв більше години. Причина банальна – поспіх з яким ці питання виносились на сесію, не ознайомленість всіх депутатів із планами забудови.
І хоча дані проекти були розглянуті на громадських слуханнях, погоджені містобудівною радою при Здолбунівській РДА та земельною комісією міської ради та все ж близько двох десятків питань представники забудовників почули. Рішення було проголосоване проте після сесії депутати ще висловлювались щодо організації роботи сесії та дотримання Регламенту ради.

Якщо  наступна, чергова сесія буде готуватися і проводитися з вільним трактуванням Регламенту, то не виключено, що основним питанням на сесії буде з’ясування саме організаційних питань, а не питань порядку денного.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети