Більше 5 мільйонів розподілять на черговій сесії Здолбунівської міськради

12 березня депутатський день де ще раз обговорять всі питання порядку денного, а 18 березня сесія.

Планується внесення змін до основних програм міста.

Пропоную ознайомитися із деякими із них та висловити свої думки з цього приводу:

 1. Поточний ремонт частини дорожнього покриття по вул.Дружби 199,9 тис.грн (як бачимо ДОтендерна сума, щоб не користуватися Прозорро?)
 2. Поточний ремонт дорожнього покритят стоянки по вул.Зелена (біля ринку) 95,0 тис.грн
 3. Поточний ремонт частини пішохідної доріжки біля СБУ по вул.Шкільній+Франка, 199,0 тис.грн (знову Дотендерна сума?)
 4. Погашення боргу за роботи по кільцю і вул.Шкільній 2,3 млн.грн (замовлення обласного департаменту ОДА, область коштів не дає, закриваємо своїми? Дорога і тротуари відповідають всім вимогам, всі акти виконаних робіт підписані? Ні.)
 5. Будівництво сцени в гідропарку всі 400 тисяч знімаються
 6. Будівництво скандальної вбиральні біля стадіону всі гроші знімаються
 7. Будівництво мосту, знову 220 тисяч, обєкт в експлуатацію не введений, доцільність побудови сумнівна, загальна вартість вже близько 3 млн.грн
 8. Поліклініці (корпус там де колишня залізнична лікарня) 75 тис.грн на меблі і оргтехніку (цей заклад має фінансуватися з державного бюджету, але мають право звертатися і до інших бюджетів)
 9. ЗОШ№1 на ремонт 200,0 тис.грн (теж не міський заклад)
 10. Лікарні на придбання медичного обладнання 500,0 тис.грн (теж не міський заклад)
 11. Капремонт покрівлі пл вул.Садова,6 320 тис.грн (новий обєкт в програмі)
 12. Капремонт покрівлі по вул.Фабрична,1 (новий обєкт в програмі)
 13. На завершення ремонту стадіону 550 тис.грн (довга пісня, щоразу зростають витрати, а сам стадіон хоч і у муніципальній власності та тривалий час фактично експлуатується однією особою, яка і відповідає за стан, збереження тощо стадіону)
 14. Додатково ФК “Локомотив” просив 150 тисяч гривень, щоб стартувати у 2й лізі області, підтримувати і фактично неприховано лобіювати інтереси цього клуба прийшли вболівальниці :), яких ЖОДНОГО разу на стадіоні не бачив, начфін Здолбунівської РДА!! вдруге за 5 років зайшов до міських депутатів, керівники спортшколи і спортклубу. Якась магія прям є у керівника ФК “Локомотив”. І стадіон і команда і фінансування.
 15. Виготовлення схеми теплопостачання міста Здолбунів, 100 тис.грн

Висловив пропозицію на депутатському дні юристу ради розяснити депутатам, членам виконкому, апарату ради поняття потенційного і реального конфлікту інтересів  під час підготовки, розгляду відповідного рішення ради. Оскільки на мою думку у колег присутні різні погляди на це і це позначається на їх діях чи бездіяльності.

Завантажити (PDF, 311KB)

Завантажити (PDF, 383KB)

Будуть на сесії чи депутатському дні звітуватися і керівники комунальних підприємств. Толку від того ніякого, оскільки вони як були так і є у жорсткому індивідуальному підпорядкуванні міського голови, тому фактично їх результати роботи, це їх спільні із мером І.Ольшевським результати. Жодного впливу ні депутати не мають ні будь-хто інший. Не створені ні наглядова рада, не відбувається конкурсів на призначення керівника, прорахунки, навіть такого штибу як памятник-глиба біля БкЦ, неперизимована бруківка по вул.Мазепи, нереалізований ремонт стадіону за проектом, який не пройшов експертизу, вбиральня-фантом дорожча по вартості ремонту стадіону, тощо не несуть за собою не те що матеріального відшкодування цих втрат міських коштів і репутації, а й навіть морального чи дисциплінарного стягнення з таких керівників  і виконавців.

Завантажити (DOCX, 4.41MB)

Важливим питанням сесії буде і декілька регуляторних актів які стосуються місцевих податків і зборів.

Загалом місто більшою мірою роздає борги за вже зроблені роботи, алей частково реагує на поточні виклики в різних куточках громади. Бюджетна комісія, до речі, тривала більше 3х годин (див.фото), спірних питань вистачало, проте було і багато компромісів.

 

Микола Орлов, депутат Здолбунівської міської ради

фото сайт Здолбунівська міська радаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети