Бібліотеки та ГО Здолбунівщини стають “форвардами” реформи децентралізації в районі

Початок квітня в Здолбунові багатий не тільки президентськими перегонами, а і продуктивними зустрічами представників громадської організації ЗЕОН з бібліотекарями Здолбунівського району. Зустріч пройшла в Здолбунівській районній бібліотеці.
В рамках співпраці ГО та бібліотек обговорювали:
1) роль бібліотек та бібліотекарів в умовах Децентралізації, а саме – нові виклики в нових умовах! Зміни потрібно впроваджувати вже і бути “форвардами” реформи в районі.
2) про “здолбунівські” результати та плани на майбутнє в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування, в Україні» (ПУЛЬС)
3) про пошук нових ефективних інструментів взаємодії “влада-бібліотекар-мешканець” – про необхідність результативної роботи, яка задовольняє всіх: влада отримує довіру зі сторони мешканців, бібліотекарі – повагу до професії і достойну оплату, мешканця – різноманітні якісні послуги.
4) про ігрові технології у громадянській освіті – застосування моделювання розвитку громад під час гри “Світ громад” з метою підготовки модераторів гри і започаткування періодичної практики гри в сільських бібліотеках району.

Бібліотекарі мали можливість взяти участь у грі “Світ громад” і зрозуміти суть гри, її завдання і користь для мешканців.


Зустріч була пізнавальною, продуктивною і мотивуючою для всіх!

Естафету проведення гри “Світ громад” прийняла публічно-шкільна бібліотека села Копиткове. Далі буде…


Захід відбувся в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування, в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети