Бібліотекарі ділилися досвідом

3 жовтня 2015 року працівники Здолбунівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек взяли участь у конференції бібліотечних працівників «Адвокаційна діяльність бібліотек», яка проходила на базі Рівненської обласної універсальної бібліотеки.
Під час конференції було презентовано досвід роботи публічно-шкільної бібліотеки с.Кунин (завідуюча Світлана Більчук) по створенню музейної експозиції «Реліквії Свято-Георгіївської церкви» та досвід публічної бібліотеки с. Здовбиця (завідуюча Марія Кравчук) «Бібліотека – центр громади» (бібліотека на допомогу агробізнесу).
с.Здовбиця
с.Кунин

Володарка гран-прі районного фестивалю-конкурсу інноваційного бібліотечного досвіду “Бібліофест” від РОВ УБА Галина Кушнірук, завідуюча публічно-шкільною бібліотекою с.Спасів, представила досвід реалізації проекту “Бібліотека – центр розумних рішень”.
спасів-Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети