Безпека на дорогах Здолбунівщини: ДАІ пише приписи які ніхто не поспішає виконувати

здолбунівські ДАІвці (1)

Черговий рейд здолбунівської ДАІ на місця незаконної парковки автолюбителів, чергові попередження, заклики поважати пішоходів, а чи чує хтось їх? Не оштрафували і добре, а там далі видно буде – думає більшість автовласників. Може вже настала пора протоколи із планшета діставати?

Те, що підготовка учасників міжнародних змагань з автораллі і мотокросу відбувається на вулицях Здолбунова та району ні для кого не секрет. Бо просто нормально їздити по них неможливо. Ця ситуація майже безнадійна. Криві дороги стають ще і дірявими. Їх пробують ремонтувати. Вони перетворються на криві і горбаті, де навіть і близько не валялись норми ДСТУ щодо рівності доріг.

Окремі ями заслуговують на те, щоб їх підписували іменами. Якими? та якими хочете. Мера, міської ради, керівників дорожніх служб, тих хто краде гроші, асфальт, щебінь. Зверніть увагу на опитування праворуч на нашому сайті. там є відповіді людей в чому вони вбачають проблему, що дороги розвалюються одразу після того як ремонтуються чи навіть будуються. тут не треба бути інспектором вищого гатунку, щоб у самих ямах на нових дорогах побачити товщину щебеневої підготовки і асфальта…ремонт доріг (1)

Дорога на Мізочздолбунівські дороги (8)

Здолбунів, вул.Зелена, ще нещодавно була новеньказдолбунівські дороги (7)

Здолбунів, вул.Фабрична, просідає і постійно підсипається ця частина дороги(заасфальтували). Таке ж потенційне провалля є навпроти стадіону по вул.Приходьказдолбунівські дороги (2)

Поворот з вул.Зелена на вул.Бандери, глибина поперечної ями вже по щиколотку

Ще адреналіну додають зелені насадження так люб’язно висаджені край дороги турботливими господарочками – не автолюбителями. Для того щоб безпечно виїхати з однієї вулиці і повернути на іншу треба щоб півмашини виїхало і водій зміг побачити чи не несеться йому хто в бік. Бо вишеньки і черешеньки всі на лобовому склі.

Пішоходи і моторолери. Правила дорожнього руху для декого із них це матерщинне слово, напевне. А хто і дисциплінований і відповідальний то змушений їх порушувати через водіїв, що систематично продовжують паркуватись на тротуарах біля ринків і торгових точок міста не залишаючи простору для проходу пішоходам.

дороги (3) здолбунівські автохами (1) здолбунівські автохами (2)

Група автолюбителів, які дбають тільки про зручності для себе. Панове, чи таваріщі – тротуари створені для пішоходів!здолбунівські автохами здолбунівські ДАІвці (2)

ДАІ вже тричі на нашій памяті, протягом місяця проводять профілактичні заходи з тими хто порушує ПДР щодо паркування авто, але потік бажаючих поспілкуватись з інспекторами все не зменшується, може і дійсно вже пора складати протоколи, нехай навіть із зазначенням виду покарання-усне попередження. На наступний раз буде дієва підстава суттєво оштрафувати недисциплінованого водія.здолбунівські дороги (1)

Щоб виїхати з подібної другорядної вулиці потрібно виходити пасажиру з машини і керувати маневром?

ЗС звернувся до Здолбунівсьої ДАІ з такими запитаннями:

1. Чи приймає участь представник ДАІ під час виконання ремонтних робіт автодорожниками, щоб контролювати якість робіт.

2.Що робить ДАІ для покращення безпеки руху, зокрема вивільнення від зелених насаджень, які заважають огляду дороги та перешкод на ній.

Отримали відповіді від начальника майора Роговського, який до речі, з моменту призначення на посаду всіляко сприяє отриманню інформації від ДАІ і завжди йде на спілкування із ЗМІ:

1. Представники ДАІ слідкують лише за тим. щоб ділянки на яких проводяться ремонтні роботи були обставлені знаками проведення дорожніх робіт і зниження швидкості. Якість же робіт мають контролювати замовники таких робіт.

Хто ці таємничі замовники і чому крім автодору біля тих ям ніколи не видно не відомо (від ЗС). Хоча про деяких замовників ЗС вже писало. Це комунальне здолбунівське підприємство, що обчлуговує дороги міста і укладає договори без реквізитів і гарантійних зобовязань. напевне тому і не контролюю, бо знають що за такими договорами ні за що ніхто відповідати не буде.

2. ДАІ надало письмову відповідь із якої стає зрозуміло, що численні приписи ДАІ ніхто не виконує, сподіваємось поки що:

vidpovid DAI (3) vidpovid DAI (4) vidpovid DAI (41)

Окрім фоторепортажу про ремонт здолбунівських доріг більше нічого читачам не запропонуємо. Після того, як нами і працівниками здолбунівського СБЕЗ задокументовані на фото і відео процедури укладання асфальту БЕЗ вирізання латок БЕЗ продувки пилу і БЕЗ закатування катком який стояв із знятим акумулятором, про що ми писали тут, тим самим СБЕЗ та Здолбунівською прокуратурою нас було поінформовано, що робота виконувалась згідно ДСТУ до виконання такого виду робіт. Нам додати більше нічого, окрім того, щоб читачі знали-те що ви бачите на вулицях міста-це технологічно правильний ремонт доріг, ТАКИМИ ВОНИ І МАЮТЬ БУТИ. Не вірите? Спитайте у вказаних адресатів самі…ремонт доріг (7)

Це ефективне видування пилу, як ви вважаєте?ремонт доріг (6) ремонт доріг (5)

Здолбунів, вул.8Березняремонт доріг (4) ремонт доріг (3) ремонт доріг (2)


здолбунівські дороги (6)

Площа Базарна на автовокзалі Здолбуноваздолбунівські дороги (5) здолбунівські дороги (4) здолбунівські дороги (3) дороги Здолбунівщини (6)

Село Здовбиця вул.Шосова – посипання, засівання чимось схожим на асфальтдороги Здолбунівщини (5) дороги Здолбунівщини (4) дороги Здолбунівщини (3) дороги Здолбунівщини (2)

Як бачите цьогоріч з’явились і відбійні молотки і фреза і компресори, мінікаток. Не всюди але ж подекуди вже є. Та кінцевий  вигляд вулиць після ремонту …ну який вже є. До вулиці Калнишевського у м.Здолбунові “руки дійшли”. Вже відсипали щебенем вулицю, поставили бордюри.

дороги (2)

Щебінь поскладували біля ЦРЛ
дороги (1)

Тут буде нова асфальтована вулиця. Навіть, завдяки авто, що не встигло сховатись ще й тротуар:)

дороги (4)

На сусідній вулиці асфальтування не передбачається але такий самий щебінь там вже є. Велика фракція. Для автомобілів краще стало, а от паняночки на підборах кажуть, …ну не будемо переповідати що вони вголос кажуть

дороги Здолбунівщини (1)Димова завіса для зручності і безпеки руху

Як полюбляють казати наші чиновники – щось робиться і то добре. Хто не бачив і не знає як може бути по іншому з ними погодиться.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети