“Безпечне місто Здолбунів” має шанс стати відкритим і доступним

Ще раз переконуюся, що ніхто і не збирався нічого робити після сесії міської ради в частині відкритості деяких камер відеоспостереження і візит в.о начальника поліції до депутатів був суто символічним.

Тому знову прийшлося писати, ходити, питати, шукати варіанти як зробити так, щоб 41 камера спостереження за життям міста не було надбанням лише одного чергового в поліцейському відділку, зважаючи на те, що протягом всього часу дії системи “Безпечне місто” лише 2-3 рази про її результативність публічно писали самі поліцейські. А решта часу? Хто і що робить із відео і чи не зловживає непублічно цим?

Тому ідея вивести відео онлайн з якою я виступив на сесії була ще підтримана і Петицією 100 здолбунівчан і опитуванням на сайті ЗС.

На моє депутатське звернення поліція через два місяці після сесії відповіла …ну як поліція. Особиста розмова із начальником дещо прояснила хто чого хоче, але технічне вирішення ситуації не наблизила.

Балансоутримувач системи КП “Здолбунівське” виявилось ще більш технічно підковане у своїй відповіді.

Секретар міської ради намагалася сприяти пошуку рішення, був задіяний адміністратор сайту міської ради, одна із ІТ-фірм міста, проте варіанти рішення запропоновані були складними і дорогими.

На допомогу прийшли самі виконавці робіт, які зважилися на нашу активність та аргументи і запропонували чудове рішення, яке не є затратним ні місту ні несе додаткового навантаження на сервер сайту. Сподіваємось вже незабаром декілька камер онлайн зможуть бачити жителі міста в т.ч через сайт ЗС. Дякую ТТЦ “Технологія” за комунікації, спроби пошуку рішень та розуміння!

Микола Орлов, депутат Здолбунівської міської радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети