Безкоштовне дводенне навчання з ГРОМАДСЬКОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ

Ви не можете стояти осторонь від подій, які відбуваються в громаді? Ви хочете дізнатися, що таке новина, де її знайти та як правильно писати? Як зробити власний допис у соцмережах цікавим для преси та телебачення? 📝

❗️Тоді поспішай зареєструватися на навчання з громадської журналістики та активної життєвої позиції від МИКОЛИ ОРЛОВА.

Навчання триватиме два дні й охопить базовий курс для громадського журналіста, який хоче опанувати основи журналістської професії, відповідального блогерства або посилити свої знання та навички.

🔸ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Зверніть увагу, що кількість місць для участі у тренінгу обмежена.

Усі відібрані учасники будуть повідомлені про результати відбору.

🗓15-16 жовтня | 10:00-18:00

📍Молодіжний простір Home’ЯК

примітка: Проєкт “АнтиШкола Home’ЯК” реалізується в межах програми “ТРИМАЙ, що здійснюється громадською організацією YouthUp та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в межах програми СПІЛЬНО: Молодь”Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети