Безкоштовна вакцинація від сказу у Здолбунові

10-18 липня у місті Здолбунів, спеціалістами Здолбунівської державної лікарні ветеринарної медицини, буде проводитись профілактична вакцинація домашніх тварин проти СКАЗУ.

Звертаємо Вашу увагу, що СКАЗ – це гостре iнфекцiйне захворювання, спiльне для людини та теплокровних тварин, яке уражує центральну нервову систему, пошкоджує нейрони головного та спинного мозкy. При несвоєчасному наданнi медичної допомоги, сказ завжди закінчується смертю.

Вакцинація проти сказу проводиться БЕЗКОШТОВНО! Обов’язковому щепленню підлягають тварини віком від 3-х місяців. За наявності, власникам тварин при собі мати  ветеринарний паспорт щеплень на собаку чи кота. Також можна надавати для щеплення безпритульних тварин, за умови забезпечення їх фіксації.

Будьте свідомими! Своєчасне проведення щеплення Вашої тварини проти сказу врятує Вас і Вашого улюбленця від смертельного захворювання!

Графік проведення щеплення тварин проти сказу

Місце щеплень Дата щеплень Час проведення Лікар вет.медицини
Вул. Шкільна, 42 (ринок Катеринівський) 10-11.07.2019 16.00-19.00 Ковальчук Павло Васильович

067-436-37-47,

2-25-96

 

Вул. Б.Хмельницького, 10 (біля маг. «Ігруля») 15-16.07.2019 16.00-19.00
Вул. Заводська, 1а (Здолбунів 2, біля ринку) 17-18.07.2019 16.00-19.00

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети