Безкарні порушники ПДР

автохам в центрі міста автохам_2 автохам_1Немає що коментувати. Центр міста вул.Б.Хмельницького і район вул.Шкільна, Л.Українки. Свідомо, на всю ширину тротуару, без варіантів для пішоходів. (фото надійшли на ел.пошту ЗС)для автохамів покарання автохамам

Може заодно розмістимо тут і фото того що буває коли повертаєшся до свого авто, припаркованому з великою “любов’ю”до всіх решта крім себе.

Подати скаргу на водія можна скориставшись цим сервісом.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети