. Безкарні порушники ПДР | Здолбунів City

Безкарні порушники ПДР

автохам в центрі міста автохам_2 автохам_1Немає що коментувати. Центр міста вул.Б.Хмельницького і район вул.Шкільна, Л.Українки. Свідомо, на всю ширину тротуару, без варіантів для пішоходів. (фото надійшли на ел.пошту ЗС)для автохамів покарання автохамам

Може заодно розмістимо тут і фото того що буває коли повертаєшся до свого авто, припаркованому з великою “любов’ю”до всіх решта крім себе.

Подати скаргу на водія можна скориставшись цим сервісом.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • На Богдана Хмельницького це постійна многорічна проблема, взагалі це фішка цієї вулиці – авто поставлені на тротуар, вузькі тротуари забудовані магазинами, стовпи і стіни заспамлені рекламою…

  • Дмитрий Королёв

   Это такой поляк, как я Аргентинец))

 • Дмитрий Королёв

  Только публичные наказания (казни) спасут ситуацию….

 • Вадим

  А для чого тут розмістили фото цих помальованих авто? Ви рахуєте це нормальним явищем. Автомобіль річ не дешева. І його ремонт в будь-яких проявах зазвичай рахується не в сотнях, а в тисячах гривень.
  От хотів би я подивитись на людину, яку потім вичислять і розплатиться за перекрас автомобіля.
  Якщо щось не влаштовує – викликайте ДАІ, хай виписують штраф, евакуюють авто і тд… Людина заплатить штраф, може наступного разу може неповторить ситуацію.
  Наприклад у Львові стоять знаки заборони зупинки із знаком, що в даних місцях евакуатор працює.. Особисто бачив, як під’їзжають один за одним евакуатори і вивозять автомобілі

  • Maximilian

   Людей, які систематично порушують ДТП ніколи не спиняли ні знаки, ні ДАІ. Останнім вони дають на лапу 100 грн. і все залагоджено. Поки наші люди не поважають правила, а даї бере хабарі, то зайпропонований на фото спосіб, попри свою вандальскість, певно єдиний, який навчить правил.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама