Без п’яти хвилин нові голови адміністрацій на Рівненщині

Нацагентство з питань державної служби сьогодні визначило переможців конкурсів на зайняття посад голів райдержадміністрацій у трьох районах Рівненської області. Про це повідомляє кореспондент Рівненських новин.

Протягом дня перед кандидатами були непрості завдання: спочатку вони складали тести,  потім шукали певні рішення по ситуативних завданнях, а насамкінець проходили співбесіду з членами конкурсної комісії з питань вищого корпусу державної служби.

У результаті конкурсу переможцем на посаду голови Березнівської райдержадміністрації визначено 39-річного технічного директора ТзОВ «Березне-землемір» Віталія Люшина.

У конкурсі на посаду голови Дубровицької райдержадміністрації переміг 43-річний Микола Петрушко, який нині працює на посаді директора місцевого комунального підприємства «Теплосервіс».

А переможцем конкурсу на зайняття посади голови Млинівської районної державної адміністрації став 47-річний Петро Рухер, помічник-консультант народного депутата України Олександра Дехтярчука.

Нагадаємо, що новий Закон про держслужбу передбачає призначення відповідних чиновників за рекомендацією Комісії з питань вищого корпусу державної служби. Лише після цього Президент України видає відповідне розпорядження про призначення на посаду.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети