Без паніки!

Без паніки! Саме ці слова хочеться сказати сьогодні. Яким би не було рішення ВРУ, це не привід панікувати. Будь-яка паніка, хаос- це послаблення самих себе, оскільки наслідки мають довгостроковий ефект який значно перекриває короткострокову вигоду. Тому:

  • Не потрібно бігти знімати всі гроші і ставити під загрозу існування банківської системи. Зіб’ється ритм – підуть погроми – гроші пропадуть, а з ними не лише гроші. Безготівкова форма розрахунів, картки як приймалися так і приймаються до розрахунків і керівники банківської системи заявляють про безперебійну роботу банків.
  • Не потрібно бігти за продуктами і купувати те, що вам сьогодні не потрібно. Витратите гроші, продукти пропадуть, будете винити кого завгодно лиш не себе, але ні продукти від того свіжими не стануть ні гроші назад не повернуться.
  • Слухайте лише офіційні джерела інформації але майте власний критичний (аналітичний, мислячий) погляд на все що відбувається.
  • Не потрібно втікати за кордон, там ще євробляхарі не порозходилися ^)
  • Навряд чи коротка демонстрація сили і дурі в морі для агресора важливіші ніж НЕ відміна чи перенос президентських виборів в країні, там як ніхто інший зацікавлені у зміні головнокомандувача, тому подальших провокацій не буде, на нашу думку
  • Не пишемо де, хто яких солдат і техніку бачив і куди вони поїхали
  • Працюємо ще краще ніж до сьогодні і не вишуковуємо причин щоб сидіти в телевізорі замість продуктивної роботи на благо себе ж і тих хто поруч
  • Підтримуємо одне одного і тих, кому найважче
  • Спочатку розберемося з агресором, а потім з політикою

Про всі події, які напряму стосуватимуться жителів району ми інформуватимемо.

В районі відпрацьовуються підготовчі дії на випадок запровадження ВС.

О 16 закрите засідання ВРУ.

О 17 в області збирається рада безпеки області.

ілюстративне фото з сайту Без панікиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети