Без машини, з зобов’язаннями і фірмою з півмільярдним оборотом – профіль очікуваного нового Рівненського губернатора

Погоджена Кабміном кандидатура нового очільника Рівненської ОДА Віталія Коваля очікує на указ Президента і вже викликає зацікавленість. Підігрів інтерес і віце прем’єр Розенко, який справедливо зауважив ” а де ж громадське обговорення кандидатур?”. Оскільки фігура мало відома в області і попередньо більше асоціювалася із спортом. Подана нещодавно декларація п.Віталія та інша інформація з відкритих джерел дещо привідкриває завісу над претендентом на крісло.

Аналізуємо.

Претендент має дружину, дві доньки, квартиру 66 м.кв, за 2018 рік заробив зарплати на двох підприємствах, де є директором відповідно 75 і 24 тисячі гривень. А що ж то за фірми. Одна із них – це фірма, зареєстрована в Україні ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ВВВ МОНТАЖ”, має статутний капітал 1 тис.грн і оборот за три роки в майже півмільярда гривень.

Основні замовлення з Рівненської області в сфері будівництва. Доріг. Замовником є як департамент ОДА так і районні підрозділи влади.

Перетиналася на тендерах фірма і з вічнозеленою Фіалкою. От цікаво яка тепер буде доля цієї квіточки )?

Самі свіжі замовлення тільки зайшли:

Хоча і минулого року був ремонт добре нам відомої дороги Городище-Рівне-Старокостянтинів

З бізнесом зрозуміло, бізнес не дуже прибутковий, бо зароблені 99 тис.грн за 2018 рік, то кажуть у столиці не гроші. Ще трішки задекларувала дружина.

Автомобіля немає ні у власності ні у користуванні. Немає ні цінних паперів ні корпоративних прав.

Зате зобовязань у п.Віталія хоч відбавляй, від податків до виконавчих зборів.

Претендент на крісло голови ОДА є керівником та членом деяких поважних спортивних, громадських товариств.

А і справді, чому ж про це не поговорити ПЕРЕД тим, як погоджувати кандидатури в Києві.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети