“Без лоха, жизнь плоха” – чергова шахрайська схема

Незважаючи на постійні застереження, на жаль, громадяни продовжують потрапляти на гачок шахраїв.

Останнім часом вони розробили нову схему обману. Спритники активно моніторять інтернет-мережу, де знаходять осіб, які бажають продати свій товар. Зателефонувавши за вказаним контактним телефоном, твердо заявляють про купівлю товару та домовляються про остаточну ціну. Але при цьому зазначають, що по товар приїде кур’єр. Зрадівши раптовій фортуні, жертва повідомляє свій картковий рахунок.

  • Через деякий час на мобільний приходить фейкове повідомлення про зарахування на рахунок домовленої суми коштів і відразу приходить кур’єр. Жертва, ні в чому не вагаючись віддає «уже проданий» товар. – зазначає начальник Здолбунівського відділення поліції Сергій Криса.

Яке ж розчарування чекає на людину, коли вона перевіряє свій баланс рахунку! Виявляється ніякого додаткового надходження грошей насправді не було.

Тому працівники Здолбунівського відділення поліції вкотре попереджають про пильність громадян. Будьте максимально обачними! Завжди пам’ятайте про народну мудрість: довіряй, але перевіряй.

    Ярослава Ногачевська, Здолбунівське відділення поліції

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети