. Без децентралізації сільські ради не спроможні навіть себе "прогодувати" | Здолбунів City

Без децентралізації сільські ради не спроможні навіть себе “прогодувати”

Не всі, звісно, проте про розвиток в багатьох селах мова і не йде, немає за що розвиватись. Голова Здолбунівської РДА прокоментував нинішній стан фінансової спроможності сільських рад:

Таблиця, наведена нижче, яскрава ілюстрація того, чому Україні потрібна децентралізація. Адже деякі сільські ради спроможні лише забезпечувати заробітною платою власний апарат, майже нічого не спрямовуючи на місцеві програми. Ті сільські ради, де в колонці “стимулювання” від’ємні показники – будуть дотуватися з районного бюджету, “з’їдаючи” ресурс всього району.

спроможність сільських рад

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Петро Воля

  Якої кратності має бути лупа, щоб прочитати “оце”???

  • Здолбунівсіті

   Натисніть на фото воно вже клікабельне і збільшується

 • buddax2

  відчуваю себе тупим, бо не можу зрозуміти – як децентралізація може допомогти селам, які не здатні себе прогодувати?

  • Здолбунівсіті

   Принципи фінансування зміняться. Як виникає ОТГ то фінансування з держбюджету йтимуть напряму до бюджету ОТГ в розрахунку із чисельності населення, тому треба щоб цього населення було якомога більше. Але саме головне, що маючи усі ресурси громада сама буде визначати що їй потрібно, а що ні і у яких обсягах, виходячи від можливостей. Це буде не райдужна але чесна спроба жити по можливостях, а не вічних чеканнях київських грошей.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама