Без децентралізації сільські ради не спроможні навіть себе “прогодувати”

Не всі, звісно, проте про розвиток в багатьох селах мова і не йде, немає за що розвиватись. Голова Здолбунівської РДА прокоментував нинішній стан фінансової спроможності сільських рад:

Таблиця, наведена нижче, яскрава ілюстрація того, чому Україні потрібна децентралізація. Адже деякі сільські ради спроможні лише забезпечувати заробітною платою власний апарат, майже нічого не спрямовуючи на місцеві програми. Ті сільські ради, де в колонці “стимулювання” від’ємні показники – будуть дотуватися з районного бюджету, “з’їдаючи” ресурс всього району.

спроможність сільських радВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети