Бенефіс здолбунівських школярів – ми знову найкращі в Україні і готуємось до всесвітньої олімпіади!

Минулорічний призер світової олімпіади цьогоріч – другий, а його почин підтримала ще одна здолбунівчанка. Вона найкраща в Україні! Це неймовірний успіх і вже не випадковість!!!! Два переможці ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ олімпіади –  з одного міста, з однієї школи. ЗОШ №6 – це щось неймовірне!

З 27 по 31 березня 2017 року в місті Кропивницькому  проходила Всеукраїнська олімпіада з географії. Одразу сім юних знавців географії з Рівненщини стали володарями дипломів різних ступенів: ІІІ ступеня – Сечкар Уляна, Паладійчук Іван-Любомир (Рівненська гуманітарна гімназія), Гаврилюк Ярослав (Дубенська СЗОШ І-ІІІ ст. №5); ІІ ступеня – Поліщук Дар’я (Рівненська гуманітарна гімназія), Грушевий Єгор (Кузнецовська ЗОШ І-ІІІ ст. №3), Кіпранишин Максим (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6).

Абсолютним  переможцем серед учнів 10 класу стала Гнатюк Світлана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6.

Успіх здолбунівської учениці вагомий ще й тим, що саме у 10 класі відбуватиметься відбір на Міжнародну олімпіаду з географії, яка в цьому році проходитиме у Ніцці (Франція).

Досягнення рівненських школярів – це результат їхніх інтелектуальних здібностей, багатої уяви, нестандартного підходу до вирішення складних і проблемних завдань, високий рівень освітньої мотивації, наполегливість, цілеспрямованість.

І, звичайно, це заслуга вчителів, які володіють високим рівнем фахової майстерності та готові працювати з дітьми щоденно, в урочний і позаурочний час для досягнення учнями високих результатів.

Відзначаємо педагогів, які  цьому році підготували переможця і призерів Всеукраїнської олімпіади з географії: Гнатюк В.В., Сокол Т.К., Семенюк Т.Ф., Чилій В.Г., Клигіна В.І., Зінчук Л.Ф.

Програмою олімпіади було передбачено виконання учнями теоретичних та практичних завдань з різних напрямків географії.

Також учасникам змагань була запропонована цікава і насичена екскурсійна програма, в ході якої олімпійці могли ознайомитися з особливостями природи, історії і культури місцевого краю.

Тож зичимо юним талановитим знавцям географії з Рівненщини подальших перемог та звершень  у наступних змаганнях!

Юрій Лис, завідувач кабінету природничих предметів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освітиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети