. Батюшки просили не робити їх другосортними | Здолбунів City

Батюшки просили не робити їх другосортними

на комісії (2)
Велика делегація духовенства УПЦ завітала на засідання депутатської комісії Здолбунівської районної ради під головуванням Віктора Януля.

Причина візиту – події навколо церкви у с.Новосілки, громада якої у ці вихідні вирішила, що відтепер хочуть бачити за духовного пастиря – батюшку УПЦ КП.

На зустрічі представники духовенства просили допомоги у влади, в той же час ту саму владу звинувачували у втручання в церковні справи, просили опечатати Церкву і говорили про те, що такі питання краще вирішувати у суді. Для підтвердження своїх аргументів привели із собою й адвоката.

Голова депутатської комісії зауважив, що роль влади у церковних справах визначена у законодавстві, тому максимум, що можуть зробити депутати – так це прийняти рішення, яке носить рекомендаційний характер для громади та Церкви.

Наступне засідання комісії з цього ж питання має відбутись у середу, 11 лютого. Планують почути представників церковної громади та сільську владу.на комісії (3)

Виступає адвокат УПЦ
на комісії (4)

Батюшка УПЦ с.Новосілкина комісії (1)Зліва направо: голова райради В.Тимощук, голова комісії В.Януль, представник військкомату В.Матвієнко

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Олексій Козачок

  А християни все ще не можуть поділити Бога, церкву, майно.

  • Оля

   То точно Як воно одне з другим не знає як вирішити дилему то хай відкриє свою біблію і почитає Єдина рекомендація яка може бути від районної ради хай попи і прихожани розбираються самі між собою Бо якщо депутати поширюватимуть свої рішення на християнські конфесії то ті самі депутати мають бути готові вникати в питання баптистів протестантів і т. п.

   • Катя

    А що, районна рада лише для краси? Хай хоч чимось займеться. І, до речі, пан Януль пояснив же, що рішення можуть бути рекомендаційними. Хоч щось. Чи хай у районі буде анархія? А от Біблія не “їхня”, а всіх. Жаль, правда, що не всі про це знають і її не читають. А от для коментарів не треба багато знати. Правда?!!

    • Оля

     1. коментар це суб’єктивна думка яка базується на власному переконанні
     2. церква і релігійні організації відокремлені від держави
     3. будь яке рішення державною установою навіть рекомендаційного характеру може буде сприйняте як втручання чи нав’язування релігійних поглядів
     4. Якщо Біблія для всіх то як стосовно Корану, Тори, Талмуду, Веди? ;))

     • Катя

      Шановна! Почитайте ще раз свій коментар, а тоді займайтесь самозапереченням!

     • Оля

      Основна думка першого коментаря – державна установа немає повноважень втручатись в релігію “хай попи і прихожани розбираються самі між собою” Та не може виокремлювати одну релігію над іншою “бо якщо депутати поширюватимуть свої рішення на християнські конфесії то
      ті самі депутати мають бути готові вникати в питання баптистів,
      протестантів і т. п.” Відповідно наступний мій коментар лише конкретизував вище зазначену позицію Ніякого самозаперечення сама послідовність;))
      P.S О, а знаєте яка ще закономірність прослідковується в моїх коментарях? Я коментую переважно статті а не коментаторів ;))

     • Катя

      Так, “послідовність”. Але коментуєте не статтю, а подію, якщо бути точним. “Як воно одне з другим”, “нехай попи” … Справді, “коментар” статті. А яка журналістська етика і толерантнісь!

     • Оля

      Так, звичайно статтю, подію, ніякої етики і толерантності От халепа )))) – на відмінну від Вас, яка коментує виключно мій комент з неймовірним запалом, етикою та толерантністю, знаків оклику не жалієте ))) Зрештою я висловила своє ставлення до події а Ви своє у притаманній нам манері Пропоную на цьому порозумітись

     • Tatyana

      Пізно. Державна політика давно впливає на релігію.

 • INNA

  А при чому тут представник військомату????

  • Здолбунівсіті

   Це якась розширена комісія була, то там були і ті, чиї питання розглядалися. Питань було 18 всього.

  • Смерть запроданцям!

   Він напевно заблудився

  • Світлана

   Матвієнко є депутатом районної ради та членом даної комісії

 • Валєрій

  Бог є один для всіх! Його ділити неможливо а от московський патріархат нехай буде в московії і на сході там люди так цього хотіли.Щось Кирило їм не дуже допомагає своїми молитвами.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама