Батьки до 15 – річного віку не переймалися свідоцтвом про народження дитини

Прокуратурою району виявлено, що у одній із шкіл Здолбунівського району навчається 15-річна учениця, у якої з моменту народження до даного часу відсутнє свідоцтво про народження.

Внаслідок чого неповнолітня була позбавлена реалізації своїх соціальних прав.

З метою поновлення порушених прав дитини прокуратура району звернулась до Здолбунівського районного суду Рівненської області з позовом до відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Здолбунівського районного управління юстиції про зобов’язання вчинення певних дій та видачі відповідного свідоцтва.

У результаті вжитих прокуратурою району заходів представницького характеру 24.03.2015 відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Здолбунівського районного управління юстиції проведена реєстрація народження неповнолітньої та видача свідоцтва згідно ст.133 Сімейного кодексу України.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети