Банківські “закликайли” й надалі поширюють свою макулатуру на стінах міста

Як повідомляв наш сайт, манери рекламування своїх товарів, робіт і послуг у Здолбунові відповідають рівню суспільної відповідальності працівників, які це роблять. І якщо ще продаж ЛОШАТИ дядьком із села ще якось вкладається в голову про те, що він не знав, що існують газети, Інтернет сайти, дошки оголошень і наклеїв своє оголошення на стовпа, то свідоме нищення зовнішнього вигляду будинків, фасадів, споруд, інфраструктурних об’єктів банківськими працівниками, чи найнятими ними підрядниками, виглядає як свідоме знущання над Здолбуновом та його мешканцями.

Попереднє посилання на статтю Дмитро Світодар розмістив в групі Платінум банка. Там зав’язалась переписка, з якої стає зрозумілим, що банк докладе всіх зусиль, щоб такого більше не було.

platinum bankЦе було 4 липня. Сьогоднішні зйомки на вулицях Здолбунова.

reklama_3 reklama_4 reklama_5 reklama_6

reklama_1 reklama_2Символічно, як пишуть дописувачі на редакційну пошту, що один банк на стінах іншого виказує своє уявлення про конкуренцію й культуру. Причому, як бачите, зафіксувати це не склало жодних труднощів. Не бачать тільки цього контролюючі органи. Це ж не на їх офіс наклеїли, правда? Але навіть якщо й побачать, то виправдань людському свинству немає. Знаєте, анекдот згадався:

Сидять два студенти, й один другому каже: – А давай свиню заведемо!

– А для чого?

– Ну, м’ясо своє буде й сало.

– А де ж ми її поселимо?

– Так у нас, у гуртожитку, в кімнаті.

– А як же сморід, багнюка?

– Так нічого, ЗВИКНЕ!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети