Банк застерігає від комп’ютерних шахраїв

Як стало відомо, скориставшись брендами потужних фінансових установ, невідомі розсилають користувачам Інтернету листи з вірусом нібито про наявність відкритого кредиту на ім’я отримувача електронного листа.

ПриватБанк не може залишитись осторонь та застерігає жителів Рівненщини про новий вид шахрайства. Користувачі Інтернету отримують електронного листа, в якому йдеться про взятий кредит та наявність заборгованності по даному кредиту. Також у листах йде мова про судовий розгляд і пропонується ознайомитися з відповідними документами, котрі додані до тексту листа. При переході за посиланням існує висока загроза отримання вірусу на персональний комп’ютер отримувача.  Відтак у разі отримання такого листа слід не відкривати вкладені документи та сповістити банк про розсилку.

“Ні в якому разі не переходьте за посиланнями у листах-вірусах, – застерігає прес-служба ПриватБанку, – зателефонуйте в банк за номером 3700, звертайтесь у найближче відділення ПриватБанку та проясніть ситуацію. В останній час листи отримали навіть громадяни, які не мають жодного відкритого рахунку в банку. Листи надходять від імені різних українських банків, занепокоєні користувачі переходять за посиланням та в наслідок чого отримують вірус на свій комп’ютер”.

Крім цього громадяни, які стали жертвою шахрайства, вчиненого з використанням комп’ютерних технологій, чи володіють інформацією, яка може допомогти у розкритті або попередженні цього виду злочинів можете надіслати своє звернення за адресою : http://www.cybercrime.gov.ua/feedback5-ua(офіційний сайт Департаменту кіберполіції Нацполіції України).

Будьте пильні та обачні! Не давайте шахраям жодного шансу ввести вас в оману!

З повагою, керівник прес-офісу ПриватБанку у Рівному:

Хмельник Андрій
тел.: (067) 362 91 25
e-mail:
pressri@privatbank.ua


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети