Банк запропонував фрілансерам чудові умови

ПриватБанк і MasterCard зробили українським фрілансерам пропозицію, від якої неможливо відмовитися. Усе літо з 15 червня до 15 вересня всі фрилансери та веб-майстри, які будуть отримувати виплати на картку ПриватБанку MasterCard і використовувати картку для оплати покупок і послуг, у рамках спеціальної акції банку та міжнародної платіжної системи, отримають чудовий шанс виграти один з 9 iPhone 6 plus або новий MacBook.

«Наші технології дозволяють користуватися всіма перевагами та сервісами банку без відвідання відділення – у будь-якій точці світу, де є Інтернет, за допомогою ноутбука, планшета, смартфону, – говорить керівник напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Михайло Рогальський. – Фактично, наші електронні сервіси – це комфортне віртуальне відділення, відкрите, коли потрібно й де потрібно клієнту, що ідеально підходить для фрілансерів – спеціалістів, які віддають перевагу роботі без прив’язки до фізичного робочого місця».

За даними ПриватБанку, сьогодні банк обслуговує понад 100 тисяч фрілансерів і 50 тисяч ІТ-спеціалістів. За оцінками спеціалістів, потенціал ринку фрілансу в Україні в найближчі роки дозволить забезпечити роботою або додатковим доходом роялті півмільйона висококласних спеціалістів ІТ-ринку та інших сфер бізнесу.

 Хмельник Андрій, керівник прес-офісу ПриватБанку у Рівному

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети