Банк відмінив комісію за зняття готівки з банкоматів

За повідомленням прес-служби банку, тепер власники зарплатних і соціальних карток ПриватБанку можуть безкоштовно знімати готівку в банкоматах будь-якого українського банку.

Отримати на руки пенсію, стипендію, зарплату чи соціальні виплати власники карток ПриватБанку на Рівненщині можуть ще швидше та доступніше. Знімати готівку можна не тільки у банкоматній мережі ПриватБанку, але і в банкоматах будь-якого іншого українського банку. При цьому, знімаючи готівку в банкоматній мережі інших банків, власники цільових карт ПриватБанку не будуть платити комісію за зняття готівки.

“ПриватБанк має найчисельнішу мережу банкоматів по всій Україні, – розповідає директор Північно-Західного РУ ПриватБанку Андрій Якимів. –  А тому проблеми з тим, де б зняти готівку, у клієнтів банку не виникає. Однак для зручності клієнтів ПриватБанк відмінив комісію при знятті готівки й у банкоматах інших банків. Якщо раптом банкомата ПриватБанку немає поруч, гроші можна без додаткових комісій отримати в будь-якому іншому”.

Андрій ХмельникВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети