. Банк "Фінанси і кредит" офіційно визнано неплатоспроможним | Здолбунів City

Банк “Фінанси і кредит” офіційно визнано неплатоспроможним

банк-ФіК_закриттяПравління Національного банку України прийняло у четвер постанову “Про віднесення ПАТ “Банк “Фінанси та Кредит” до категорії неплатоспроможних”.

Про це інформує прес-служба НБУ.

“Ми дуже довго працювали над програмою фінансового оздоровлення як з менеджментом цього банку, так і з мажоритарним акціонером – Костянтином Жеваго. Банк сім місяців перебував у проблемному стані. Протягом цього періоду акціонер виконував усі рекомендації Національного банку щодо фінансового оздоровлення. Після цього ПАТ “Банк “Фінанси та Кредит” взяло на себе зобов’язання щодо підтримки ліквідності банку за рахунок надходжень від продажу непрофільних активів акціонера та з дотримання обов’язкових резервів та інших нормативів. Із 17 серпня зазначений банк перейшов на звичайний режим роботи. Національний банк продовжував у щоденному режимі здійснювати моніторинг ситуації в банку. Коли акціонер не виконав свої зобов’язання – ми швидко відреагували. Сьогодні банк був визнаний неплатоспроможним та переданий до Фонду”, – заявила голова НБУ Валерія Гонтарева.

За її словами, левова частка активів банку була пов’язана з кредитуванням бізнесу самого акціонера. “Коли довелося розраховуватися з боргами та продавати активи – акціонер у встановлений термін цього не зробив. Хочу вас запевнити, що цей банк не є системним, а його віднесення до категорії неплатоспроможних не становить загрози стабільності банківському сектору країни”, – зауважила Гонтарева.

Зазначається, що 93,2% (234 тисячі осіб) вкладників банку “Фінанси та Кредит” отримають свої кошти в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізосіб суму 200 тис. грн.

Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають їх у межах суми, гарантованої Фондом, йдеться у повідомленні.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • buddax2

  а тепер давайте згадаємо як працівникі банку запевняли, що у них все чудово і банку нічого не загрожує.

  • здолбунівчанка

   я скажу що працівникі банку теж були шоковані не менше ніж клієнти. Адже до останього дня вони цього не знали.Я це знаю на 100% оскільки маю там знайому. І на них своє невдоволення виливати не потрібно. Вони прості рядові працівникі, а от дійсно хто знали, то мабуть верхівка керівництва. І винуватити треба пана Живаго та пані Гонтареву.(по якій витверезник плаче) і нашу всю владу, яка допускає ліквідацію таких великих банків.Фініки були на 10 місці по обсягу активів в Україні. А ВИ ще зайдіть на “мінфін” там в Приватбанку теж справи не найкращі. Так що тут крепко потішатися не потрібно. Хто крепко радіє, що банку немає, той зовсім недалекий. Адже валютні вклади люди отримають у гривні і не відомо по якому курсу. А ті люди які працювали стали безробітними, думаю ті хто втрачав роботу це зрозуміє. А взагалі якщо так далі піде то банківська система довго не витримає., бо люди втратили довіру до банків.І говорити що той банк хороший, а той ні невірно, бо ніхто з нас не знає кого прикриють завтра.

   • buddax2

    ви мене неправильно зрозуміли. Я ні в якому разі не зловтішаюся і розумію, що це спричинить дуже велики проблеми багатьом людям. І ніхто крім керівництва банку не винен.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама