Бандеру – не розмінюють!

500 гривень Бандера На особистому прийомі до народного депутата України Валентина Королюка звернувся депутат Дубенської районної ради Віктор Саюк. Він попросив народного обранця порушити клопотання перед Національним банком з метою випуску ювілейної (пам’ятної) монети із зображенням Героя України Степана Бандери.

Наступного 2014 року українці усього світу відзначатимуть 105 років від дня народження Степана Бандери й водночас – 55-ті роковини його загибелі від руки кедебістського убивці.

Із відповідним депутатським зверненням Валентин Королюк вже звернувся до голови правління Нацбанку України Ігоря Соркіна.

«До 100-річчя Степана Бандери навіть тодішня «помаранчева» влада не спромоглася випустити монету чи хоча б ініціювати наукову конференцію при Академії наук, – говорить Валентин Королюк. – А присвоєння Президентом Ющенком звання Героя України Степанові Андрійовичу на початку 2010-го, вже після свого провалу у першому турі президентських виборів, й потім відміна цього указу 2011-го Донецьким адмінсудом – схожі на фарс. Відсутність одного з лідерів національно-визвольного руху України на грошових банкнотах, монетах, чи в іншій символіці – показова. Натомість самі люди знають і шанують своїх героїв. Наприклад, під час вшанування полеглих бійців УПА в урочищі Гурби на Рівненщині я особисто бачив сувенірну 500-гривневу купюру, на якій замість Сковороди був портрет Бандери. Ця народна творчість – не жарти. Це констатація повного ігнорування владою національних героїв України», – вважає народний депутат.

 

Прес-служба Народного депутата України Валентина Королюка Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети