Балога: МНСників попросили розібрати барикади в ніч з вівторка на середу після зачистки Майдану

З офіцерами Державної служби з надзвичайних ситуацій провели виховну роботу і попросили після указу про надзвичайний стан і розгону Майдану – з вівторка на середу – розібрати завали.

Про це у Facebook, посилаючись на власні джерела, повідомив екс-міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога.

За його інформацією, з офіцерами ДСНС, яких за вказівкою Януковича стягують з усієї України, провели виховну роботу. «Заспокоїли» – сказали, що під кулі нікого посилати не будуть. Попросили лише після указу про надзвичайний стан і розгону Майдану – з вівторка на середу – розібрати завали.

«А це ще раз підтверджує, що у вівторок депутатам з Партії регіонів ні в якому разі не можна йти на сесію. Інакше їх знову використають.

Це стосується лідерів опозиції. Друзі, добре думайте перед тим, як приймати пропозиції Януковича. Не можна вірити жодному його слову! Тому, якщо завтра у розмовах буде багато води, негайно виходьте з переговорів! Окремо зустрічей не проводьте, бо довіра сьогодні – це найдорожче», – зазначив Балога.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети