Бакалаври захистили свої роботи

захист триваєЧотири дні тривали захисти бакалаврських робіт у Національному університеті водного господарства та природокористування. Одну з державних екзаменаційних комісій мав честь очолювати керівник громадської організації Микола Орлов.  Це є безумовним свідченням того, що наукова установа краю намагається тримати зв’язки не лише з колегами науковцями, владою, а й із громадським сектором області.

Роботи на теми молоді, праці, безробіття, мотивації, бізнес-планування, рівня життя були представлені у ДЕК по спеціальності “Управління трудовими ресурсами та економіка праці”. Найкращі бакалаври після завершення захистів отримали дипломи із відзнакою та значки випускника НУВГП, що є новинкою цього року.

захист ДЕК

захист ДЕК захист ДЕК захист ДЕКzaxist_2фото кафедри ТРіП НУВГП та з сторінки ВК В.Чугая

rozdatka1 rozdatka2 sklad komisiiВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети