Ази європейського бізнесу за один день – запрошення на бізнес-форум

Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Польща мережа Академічнихлоготип Інкубаторів Підприємництва (AIP), Польща запрошують до участі в бізнес-форумі 

 “Створення та управління власним бізнесом на території ЄС на прикладі Польщі”.

 25 січня 2014 року у м. Київ ви маєте нагоду поспілкуватися із  президентом фундації Central European Academy Studies and Certifications (CEASC) Миколою Смолінськимдиректором мережі AIP м, Краків, Польща Себастьяном Колішем, а також спеціальними гостями проекту.

976392Мова йтиме про наступне:

  • Юридичні аспекти реєстрації та ведення бізнесу в Польщі іноземцями
  • Польське податкове право – оподаткування іноземців, що ведуть в Польщі господарську діяльність
  • Фінансові інструменти підтримки бізнесу в Польщі: інструменти підтримки ЄС, національні програми, інвестори, програми преінкубації та інкубації бізнесу.
  • Реєстрація бізнесу іноземцями в Польщі – сервіс 24

Вартість:  при оплаті  до 24 січня 2014 року 1000 грн, при оплаті в день проведення – 1200 грн.

Для участі в  форумі необхідно надіслати заповнену реєстраційну анкету на адресу: ip.ceasc@gmail.com з приміткою chp_ip_kiew” до 24 січня 2014 року включно.

Анкету та детальну інформацію можна отримати за посиланням.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети