. Автодорожники у Здолбунові продовжують бездарно витрачати кошти | Здолбунів City

Автодорожники у Здолбунові продовжують бездарно витрачати кошти

05 червня м.Здолбунів освоєння бюджетних коштів, ремонтом це язик не повертається назвати.  14.30 роботи йдуть

shevchenka_1 shevchenka_217.30 всі по домам з чистою совістю. Дивимось результати роботи.

shevchenka_7 shevchenka_8 shevchenka_9 shevchenka_10

shevchenka_4 shevchenka_5 shevchenka_6 shevchenka_7 shevchenka_11

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Kolya

  Мені одному здається, що ця “суміш” що засипана у ями схожа на асфальт який вони “викопали” трохі раніше на іншому участку (наприклад нещодавно на містку через з/д робили ремонт, і там копали прямокутні ямки, а потім їх латали, а те що вони викопали вони кудись вивезли).

  • Маршрутчик

   Немає слів, куди котимось. Самі для себе гадості робимо. думаємо якщо на роботі вкрав гальмівні колодки і здав їх на металобрухт-випив і щасливий прийшов додому то вже і молодець? А якщо завтра цих колодок бракне щоб не перевернулась цистерна з аміаком біля твоєї хати? Дорожники, га..що ж ви робите?? Ви дійсно безрукі, чи там тільки алкоголіки безмоз…лі працюють?? Чи у вас машин немає, чи ви у маршрутках не їздите. Я точно знаю де ви будете горіти після …

   • Kolya

    Я звичайно менше, це я зрозумів з вашого нікнейму, їжджу по цій дорозі але як мінімум двічі в день і як коли, часом у маршрутці, я навіть про це не хочу говорити, бо тут не вистачить культурних слів розказувати як комфортно по цій дорозі їхати. А часом автомобілем, що не дуже рятує, але як кажуть коли своє то більш бережеш і машина м’ягше іде, тому можна терпіти. Але назріває питання скільки ми маємо це терпіти??

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама