Аварійно-рятувальні служби Здолбунівщини: потішили око дорослих, розважили дітей

Кращої просвітницької, популяризаційної акції, ніж та, що відбулася сьогодні в центрі міста важко і уявити. Дійство відбулося з метою популяризації аварійно-рятувальної та правоохоронної служб Здолбунівщини. Організаторам цілком вдалося втілити життя цей задум. Адже протягом свята і дорослі, і малі з цікавістю розглядали техніку, фотографувалися в спеціалізованих автомобілях, спілкувалися з рятувальниками.

І ви б бачили очі і посмішки самих рятувальників! Які невтомно заливали воду у дитячі пожежні станції, фотографувалися у повному екіпіруванні у двадцятип’ятиградусну спеку із всіма бажаючими, регулювали чергу в мурашнику навколо авто рятувальників. Навіть дуже прискіпливим поглядом не можна було вловити байдужі очі. Лунала музика, змагалися юні рятівники, самі ж рятувальники з гордістю демонстрували новеньке обладнання, яке районна влада передала їм, оскільки змогла отримати перемогу у міжнародному грантовому конкурсі, в т.ч завдячуючи депутату міської ради Миколі Орлову та проектному менеджеру по суті, а головному спеціалісту де факто у нещодавному минулому  РДА, Вікторії Клус. Разом із керівниками РДА проект був доведений до логічного завершення і інвентар та спецзасоби потрапили в район.

Слід зазначити, що рятувальники лише протягом найближчих місяців суттєво оновили свою техніку та інвентар, але і старатися стали в рази більше. Суб’єктивно, значно більше просвітницьких заходів відбувається, навчань, показових виступів, роботи із молоддю, а значить техніка пішла у правильні руки.

Перший міжнародний успіх адміністрації, рятувальників та причетних до цього осіб, не прийшли розділити посадові особи районної ради та міської ради. Чи то афіш не бачили, чи то рятувальники не в Здолбунові розміщені та працюють:) Медики і поліція – великі молодці, що долучилися і не були чужими на спільному святі!

фото ДСНС, РДА, Елла Стеценко, Ольга КлимковичВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети