Асфальтна лихоманка Здолбунова

Тільки дорожникам відомий порядок, за яким виконують вони те, що мало б бути поточним ремонтом автошляхів. З однієї сторони вулиці трохи пройдуть, з іншої трошки. Яка користь від напівзаасфальтованих ям, і чи надовго вони? Не ремонтники, а пожежники: поки в одному місці закидають сумішшю, вже в іншому місці дірки утворюються.

Вулиці 8 Березня й Щепкінаasfalt_1 asfalt_2 asfalt_3

Попереду йде робітник із пилюкоганялкою типу пилосмок, далі гаряча смола й асфальт, завершальний робітник з міні-агрегатом, який розрівнює все те. На цій ділянці катка не бачили.asfalt_4 asfalt_5

 

asfalt_6 asfalt_7

Знайшли катка ось тут, але стоячого.asfalt_8 asfalt_9

asfalt_10

Район автовокзалу та частини вул.Яснаasfalt_11 asfalt_12 asfalt_13

asfalt_14 asfalt_15

Вчорашня дірка в асфальті по вул.Шевченка– зароблена і навіть не піском із щебенем, а асфальтом.

zaroblena yamaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети