Апеляційний суд скасував оборудку Здолбунівської міської ради та жителя міста по узаконенню самобуду

dobudovaЯк повідомляло Здолбунів CITY : До редакції порталу звернувся житель Здолбунова п.Павло М. Він розповів, що має невирішену ситуацію, яку, перебуваючи на пенсії вже не знає, де й вирішувати, оскільки всі, до кого він звертався, не допомогли йому. І не лише йому, а й сусідам, оскільки проблема спільна. Справа в тому, що він живе у будинку, де мешкає ще декілька сімей, і всі вони разом користуються спільною земельною ділянкою, яка знаходиться під їх будинком і подвір’ям. Один із власників квартири вирішив зробити добудову і зробив її, але значно більшу, ніж розповідав сусідам. Тепер ця добудова заважає заїзду на спільну територію. Люди позбавлені можливості вивезти сміття, вичистити туалет, заїхати авто.

susidy_3

Щоб не вмовляти довго сусідів виконувати приписи ДАБК, пан О., напевне, вирішив, що швидше це зробить з допомогою суду та міської ради. Тож подав в суд позов на міську раду і та визнала!!! вимоги позивача, відмовилась приходити в суд (це підписав сам міський голова І.Ольшевський, попри те, що скарга на спірну ситуацію була у нього ще за два місяці до суду), і задоволений пан О. отримав рішення суду, яке відбулось під головуванням вже колишнього судді, що знеславився на всю Україну, п.Мішури. Так узаконився самобуд.

Але пенсіонер п,Павло та його дружина не здались. Звернулись до Здолбунів CITY, адвоката за захистом своїх прав щодо спільного користування майном в одному подвір’ї. Захищали свої права фактично від недобросовісного сусіда та міської ради.

12 листопада відбулось засідання Рівненського апеляційного суду, який виніс очевидне і єдино правильне у цій ситуації рішення: відмінити рішення Здолбунівського райсуду.

susidy apelaciya _1 susidy apelaciya_2

Апеляційний суд врахував аргументи позивача про те, що суд першої інстанції не поцікавився  інтересами всіх зацікавлених сторін при розгляді цієї справи.

Звернулись ми за коментарем і до міського голови Здолбунова п.Ольшевського:

vidpovid ver po susidam

Як хочете так цю відповідь і сприймайте: “Я не я і хата не моя”, як кажуть в народі.

Наступним кроком після рішення апеляційного суду стало повторне звернення до рівненської ДАБК та прокуратури. Прокурор району п.Ольшанецький після неодноразових зустрічей автора матеріалу із ним завірив, що справу цю він бере на контроль і прокуратура береться допомогти захистити інтереси п.Павла та інших спільних користувачів землею.

До речі, приємно, що ще до початку розмови із прокурором, він продемонстрував усі роздруковані із сайту ЗС матеріали, що свідчить про те, що наші гучні матеріали читають і на них реагують.

Про завершення історії ми обов’язково поінформуємо читачів порталу ЗС.

Ще раз наголошуємо, що в даній ситуації для нас головне врахування інтересів усіх зацікавлених сторін.

Микола Орлов Mykola_Orlov Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети