Антитерористичні навчання на залізничній станції Здолбунів

navchannaЗ метою належної підготовки особового складу ЛВ на ст. Здолбунів в разі скоєння терористичних проявів на території оперативного обслуговування та забезпечення підвищення професійної майстерності дій працівників у випадку ускладнення оперативної обстановки, належної профілактики правопорушень у державі, ефективність виконання ОВС та ВОХР цих завдань були проведені спільні командно-штабні та тактико – спеціальні навчання.

 Для участі в проведенні спільних навчань було залучено особовий склад ЛВ на ст. Здолбунів та ВОХР СК ст. Здолбунів. Вході проведення вищевказаних спільних навчань здійснено відпрацювання дій особового складу ЛВ та ВОХР у випадку ускладнення оперативної обстановки під час вчинення терористичних актів, а саме проведено умовне замінування одного з об’єктів інфраструктури залізниці на ст. Здолбунів.

 Згідно з легендою навчань до чергової частини надійшло телефонне повідомлення від механіка ЕЦ ст. Здолбунів, про те що поблизу поста виявлено поліетиленовий пакет в якому знаходиться предмет зовні схожий на вибуховий пристрій. На місце події було направлено слідчо-оперативну групу ЛВ на ст. Здолбунів.

 Інше телефонне повідомлення надійшло до чергової частини від старшого диспетчера ст. Здолбунів про те, що на колії №1В Здолбунівської дистанції водопостачання при виконанні маневрових робіт сталася розгерметизація цистерн з подальшим витоком дизельного пального та загорання. Після виходу СОГ на місце події було встановлено, що дана подія являється учбовим навчанням з проведених спільних пожежно-тактичних навчань з особовим складом пожежного поїзда ст. Здолбунів ВП 1-й загін воєнізованої охорони та пожежного підрозділу ГУДСНС України в Рівненській області по ліквідації пожеж, аварій, стихійних лих на об’єктах залізничного транспорту.

В ході проведення зазначених заходів особовим складом ЛВ ст. Здолбунів та ВОХР ст. Здолбунів було досягнення максимальної скоординованості дій між вказаними підрозділами та працівниками залізниці по запобіганню та протидії можливим терористичним проявам на об’єктах залізничної інфраструктуриВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети