АнтиШкола Home’ЯК на фінішній прямій

Проєкт, мета якого через неформальну освіту інтегрувати молодь ВПО у життя міста. Створити комфортні умови для комунікації місцевих дітей, молоді та ВПО.

Протягом жовтня та листопада було проведено 50 різних активностей.

Дводенні тренінги, аби підготувати молодь до викликів дорослого життя. Навчанні на теми, які не викладають у школі, зокрема громадська журналістика, домедична допомога, громадська обізнаність, волонтерство та інші. Тренерами були не лише місцеві експерти, але й запрошені гості з Чернігова та Волині – вони навчали нашу молодь.

Понад 180 осіб, які пройшли навчання, ділилися позитивними відгуками. Групові заняття з психологом, які відвідали більш як 150 учасників, допомагали психологічно розвантажувати молодь. У рамках проєкту вдалося закупити речі для індивідуальних консультацій з психологом та апгрейднути психологічну кімнату, послугами якої безкоштовно скористалося 15 осіб.

У вівторок або четвер молодь могла зайняти своє дозвілля та відвідати інтелектуально ігровий клуб. У настільні ігри, які розвивають комунікацію, лідерство, адаптивність, грали більше як 250 осіб.

Пізнати місто вдалося завдяки вуличним квестам. 100 осіб прокачували свою логіку та інтуїцію, дізнаючись більше про куточки Здолбунівської громади.

Окремий напрямок – цифрова безпека.

На тлі повномасштабного вторгнення інформаційний простір заповнений різними фейками та дезінформацією, тому необхідно навчитися відрізняти фейки та достовірну інформацію. На сайті партнера Здолбунів Сіті було створений окремий розділ з трьома рекомендаціями: медіаграмотність, кібербезпека та поведінка в надзвичайних ситуаціях. Було проведено тестування з цифрової безпеки – 100 осіб отримали сертифікати.

Було розроблено та виготовлено інформаційні просвітницькі матеріали, які розміщені в укриттях навчальних закладів.

Загальна кількість осіб, охоплених у соціальних мережах про проєкт «АНТИШКОЛА Home’ЯК», досягалася – 20000 !

Проєкт «АнтиШкола Home’ЯК» реалізувала ГО «ЗЕОН» у межах програми «ТРИМАЙ», що здійснюється громадською організацією YouthUp та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у межах програми «СПІЛЬНО».Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети