Антикорупційними інструментами озброюються у Рівному

антикорупційні інструменти_семінар рівне (2)У Рівному розпочав роботу тренінг «Моніторинг державних закупівель –як антикорупційний інструмент в руках громадянського суспільства». Триватиме він два дні 19-20 червня і організатором виступив фонд ім.Фрідріха Еберта в Україні та місцевий партнер компанія «Стратегіко».

Тренери: Віталій Шабунін та Сергій Миткалик з центру протидії корупції, м.Київ. До речі Віталій з Рівного, а  Сергій із Луцька родом.

Програма включає в себе ознайомлення із сайтом Вісника державних закупівель, процедурою самих закупівель. Як реагувати на можливі порушення процедури, завищення цін компанією переможцем тощо. Завтра на учасників чекає висвітлення теми оскарження фактів корупції, кооперація НГО, ЗМІ, правоохоронних органів для запобігання корупції чи покарання її наслідків.

Як розповіла нам Наталія Богданець, компанія «Стратегіко» на тренінгу присутньо близько 30 учасників із Рівненської, Волинської, Житомирської, Львівської областей.

Микола Орлов

антикорупційні інструменти_семінар рівне (1)

Микола Орловтренінг_інструменти запобігання корупції (7)

Учасники тренінгутренінг_інструменти запобігання корупції (11)

Обов’язковий атрибут цього тренінгу-наявність ноутбуків і практична робота на нихантикорупційні інструменти_семінар рівне (3)

Виступає Сергій Миткаликтренінг_інструменти запобігання корупції (10)

Олександр Гладунов – один із організаторів заходуантикорупційні інструменти_семінар рівне (4)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети