Антикорупційний тренінг в Острозі

Одноденний семінар в Острозі від Міжнародного центру перспективних досліджень 19 червня.

Актуальність: Децентралізація влади передбачає передачу державних фінансів на рівень місцевих громад. У зв’язку із цим, збільшуються ризики зловживання та непрозорого використання бюджетів.

Мета семінару – налагодження комунікації між громадськими активістами, представниками влади та ЗМІ, вивчення кращих практик контролю над використанням державних фінансів та удосконалення інструментів з протидії корупції на місцевому рівні.

Обід та кава-брейк за рахунок організаторів. Дорога за власний рахунок учасників. Для бажаючих прийняти участь – ФОРМА ЗАЯВКИ ТУТ.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети