Антикорупційна перевірка держслужбовців

Мінфін наказом від 13.03.2015 р. № 333 затвердив Порядок здійснення перевірки достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

Так, з прийняттям даного порядку декларації держслужбовців перевіряють відповідні територіальні органи ДФС на наявність розбіжностей відомостей, зазначених у декларації, та відомостей, наявних в органах ДФС, а також арифметичних помилок. За необхідності орган ДФС може направляти запити до державних і місцевих органів влади, юридичним і фізичним особам для одержання підтвердження відомостей, зазначених в антикорупційній декларації.

За результатами перевірки відповідним органом ДФС має бути видано «Висновок про результати здійснення перевірки достовірності відомостей, зазначених у Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру», а в разі виявлення в декларації недостовірних відомостей — ще й «Повідомлення про встановлення недостовірностей за результатами здійснення перевірки достовірності відомостей, зазначених у Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру», яке має бути направлено до антикорупційного органу і керівнику суб’єкта декларування.

Таким чином, звертаємо увагу керівників державних установ, у яких працюють особи, стосовно яких проводитимуться перевірки, копії декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру для проведення перевірки достовірності зазначених у таких деклараціях відомостей необхідно подавати до фіскальних органів за місцем проживання (податковою адресою) таких осіб.

Здолбунівська ОДПІВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети