Аншлаг громадських організацій на зустрічі із владою

Вчора голова Здолбунівської міської ради разом із спеціалістами провів зустріч з представниками громадських організацій нашої громади.
У вступному слові голова закликав до співпраці і налагодження взаємовигідних кроків на користь громаді.
“Громадська організація – це об’єднання соціально-активних жителів громади, лідерів думок, тобто людей які готові рухатись вперед та змінювати громаду на краще” – коментує Владислав Сухляк на своїй сторінці у фейсбук.
Марія Орлова із проектного відділу міської ради презентувала можливості для такої співпраці. Це і оновлений конкурс міні-грантів “Здолбунівська громада” і Громадський бюджет та інші проекти на які можуть подаватися громадські організації до українських та міжнародних донорів і розраховувати на підтримку місцевої влади.
На зустріч прийшли представники 15-ти громадських організацій різного спрямування: молодіжні, медично-соціальні організації, організації, що спрямовані на розвиток культури, спорту та освіти, організації, що об’єднують та відстоюють інтереси жінок, АТОвців та їх матерів, ліквідаторів Чорнобильської АЕС та етнічних груп громади. Однак вони усі об’єднані однією метою – розвиток Здолбунівської громади.
“Здорова, заможна та безпечна – це наші пріоритети розбудови громади, які ми хочемо втілити у Стратегії розвитку Здолбунівської громади” – пише міський голова.
– Я рада, що відгукнулися всі кого ми запрошували і навіть більше, коментує Марія Орлова. Сподіваюся нам вдалося донести думку про знайомство і можливості. За пропозицією самих ГО, наступна зустріч вже планується наступного місяця, де кожна ГО зможе презентувати себе, оскільки виявилося що не всі всіх навіть знають. приємно, що люди відзначають саму ініціативу зустрічі, значить вона дійсно була на часі.-
– Доброю справою є діалог влади і громадськості. Саме 10 березня 2021р. Така “добра справа” і мала місце в “молодо” утвореній ТГ Здолбунів. По-перше це “діалог”, а не монолог, по-друге це реальні обличчя (хоча і в масках) представників ГО різних напрямків та векторних спрямувань (сам навіть був здивований, що маємо так багато різних організацій), по-третє мають бути популярні зараз слова “інтеграція” і “напрацювання”. Отже давайте будемо “активними” не закриватись по своїх “гетто” і з “uporem na wprost”. Подяка Марія Орлова за організацію даної “доброї справи”, голові Здолбунівської ТГ Владиславу Сухляку за “патронат” – так коментує участь у зустрічі її учасник Олександр Радіца.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети