Ансамбль із Залісся прийняв участь у фестивалі “Рожищенська Мальованка”

         na VolyniУже шостий рік поспіль у селищі Дубище на Волині відбувається  фестиваль зеленого туризму “Рожищенська Мальованка”. У грандіозному дійстві відродження української самобутньої культури цього року приймав участь фольклорний ансамбль “Залісяночка” з села Залісся.

         Фестиваль зачарував усіх присутніх національним колоритом, збудив у серцях почуття гордості від того, що ми –українці. Окрасою фестивалю були фольклорні колективи, у виконанні яких народні мотиви полонили серця найвибагливіших слухачів.

         Приємно, що й наш колектив викликав бурю емоцій і аплодисментів. Можливо, тому, що  спів нашого колективу відрізнявся від інших своєю колоритністю, автентичністю.

         А відвідали Волинь Махлюк Юлія, Любов Лавренюк, Любов Павленко, Марія Костюк, Софія Балащак, Лідія Чаюк, Василь Гриськов.

З 13 години на території діяла виставка-ярмарок робіт місцевих майстрів народного мистецтва. Виступали фольклорні колективи області та відбувалися спортивні змагання, конкурси, забави як для дітей, так і для дорослих.

З 18 години на сцені фестивалю виступали колективи Волинського академічного народного хору, гості з  Польщі “Але бабусі Плюс”, вокально-інструментальний  гурт з Білорусі та Луцька “ФлайZZа”.

Завершилось дійство виступами колективу “Дзідзьо” та Дубищенськими вечорницями від гурту “Luchesk Band”.

За повідомленням Урвенської сільської ради



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети