Анонімками на ім’я рівненського губернатора хочуть знівелювати думку трудового колективу

Анонімки проти думки трудового колективу-що переможе? Історія саме про це.

Дзвінок на телефон: Алло, Здолбунів СITY?

-Так.

– Приїдьте, допоможіть, у нас весь колектив пихологів сам попаде до інших психологів :) бо біле нам подають за чорне і навпаки.

Їду. Рівне, вул.Бандери, офіс комунального закладу Рівненської обласної ради «Рівненська обласна психолого-медико-педагогічна консультація». Це непростий заклад, адже працюють тут із дітками з різними вадами і фактично визначають їх подальшу долю в навчанні.

Колектив спочатку видався суто жіночим, але потім з’явився ще один чоловік і почалася розмова. Дуже швидко стала зрозуміла суть розмови. Весь колектив і це підтверджують працівники консультації своїми листами, зверненнями і в кінці кінців відео зверненням, просять обласну раду призначити їх керівником нинішню в.о Шагай Н.І. Здавалося би найпростіша ситуація. Весь колектив «ЗА», людина вже виконує обов’язки керівника, 14 років працює в цьому закладі. Та як тільки розпочалися комісії обласної ради перед черговою червневою сесією, як одна за одною почали летіти анонімки проти п.Шагай та ще й підписані “колектив консультації”, проте без жодного прізвища і підпису від руки.konsultaciia (3) konsultaciia (2) konsultaciia (4)

Мало того, ці анонімки адресовані на імя голови Рівненської ОДА, хоча заклад є комунальної власністю громади області і підпорядковується саме обласній раді.

Це не зупинило, за словами працівників консультації, депутатів у деяких комісіях облради прислухатись до цих анонімок, які  в комісію приніс сам начальник обласної освіти п.Таргонський.

«Вуха» ростуть, кажуть працівники від колишньої начальниці, з якою у колективу не склались стосунки. Що казати, навіть протокол зборів трудового колективу, якщо там були не ті слова, які «треба» колишній начальник не підписувала і працівники самі своїми підписами засвідчували, що такі збори відбувались.konsultaciia (8) konsultaciia (1)

Не будемо вдаватись у подборобиці, але колектив надав багато підтверджень і професійних аспектів роботи колишнього керівництва, якими зараз займаються відповідні органи, адже колектив звернувся і до них і до двох народних депутатів від Рівненщини у захисті своїх прав і підтримці їх вибору. Попередній керівник, до речі допрацювала весь термін контракту, а нинішній в.о такий самий консультант, який не “десантований” ні звідки, а вихідець із цього ж колективу. І самі працівники всі свої звернення підписують повністю зі своїми даними, посадами, конт.телефонами, тому що вірять що правда на їх стороні.konsultaciia (5) konsultaciia (6)

Чи станеться так, як того одноголосно бажає трудовий колектив можна буде побачити і завтра на черговій комісії облради, що о 10.00 відбудеться у 301 кабінеті обласної ради і на самій сесії, яка має відбутись незабаром. Там же можна буде і почути думки опонентів колективу, якщо звісно вони наважаться їх публічно, а не анонімно висловити.  Готові і ці позиції опублікувати на сторінках ЗС.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети