Андріївські вечорниці у Стеблівці

У клубі села Стеблівка відбулися Андріївські вечорниці «Калита, калита із чого ти вилита». Зал прикрашений предметами українського побуту. Вечорниці розпочинаються уривком із п’єси «Сватання на Гончарівці» Г. Квітки-Основ’яненко, у якій Стецько хоче посвататись на Уляні. Далі дійство розгорталось в стилі української п’єси: господиня запрошувала своїх кумів на вечорниці, з якими вона жартує, співає і танцює. А дочки запрошували дівчат на ворожіння на свою долю та судженого-ряженого. Також на вечорниці завітали Горпина та Павліна з гумористичною інсценівкою. Хлопці, які прийшли на свято, жартували з дівчатами та кусали калиту.
Під кінець заходу Господиня та її куми пригощали усіх присутніх глядачів смачними варениками та пиріжками. Протягом усього заходу панувала святкова, піднесена атмосфера.
Зав. бібліотекою Анжела Вільчик підготувала для присутніх буклети про вечорниці, а також скомпонувала виставку вишивок молодої майстрині Кабан Ольги під назвою «Розгортаю життя, як сувій полотна».
Дякуємо агро-фірмі КОНСАТ, керівником якої є Александр Волтерст, за благодійну допомогу у проведені свята.
100_6185

DSCF9328

DSCF9342

DSCF9355

DSCF9359Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети